Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, ti hogy fogadtátok el, hogy a lányokhoz (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen és viszonylag későn jött a felismerés, szóval elég nehezen. Elmondtam pár ismerősömnek és mindenki nagyon elfogadó volt ezzel kapcsolatban, meg nem úgy álltak hozzá, mint én, hogy ez most fú de nagy dolog, hanem valahogy természetesként kezelték. Ez nagyon sokat segített. Meg egy idő után szimplán megszoktam.
2021. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem mindig természetes volt, szóval nem görcsöltem rajta sosem
2021. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Már 12-13 éves koromban "rájöttem". Utána olvasgattam aztán ennyi. Nem volt nagy kunszt.
2021. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is mindig természetes volt, nem hirtelen jött a felismerés.
2021. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen, a környezetemben, családomban kb. mindenki nagyon homofób, szóval senki nem tudja rólam.

Az se sokat segített, amikor fiatalabb koromban ezen az oldalon azt írták, hogy 13-15 éveseknél, főleg lányoknál normális, ha azt "hiszik", vonzódnak más lányokhoz, meg hogy amíg nem fekszem le lánnyal, nem mondhatom, hogy vonzódom nőkhöz, mert ha élőben átélném, biztos nem is tetszene, stb., én pedig ezzel nyugtatgattam magam, hogy biztos "normális"(=hetero) vagyok, csak dúlnak bennem a hormonok meg ilyesmi.

Most 23 éves vagyok és még mindig nem múlt el és kb. 19 éves koromra békéltem meg magammal.

23N/bi

2021. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!