Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy leszbikus puszta kíváncsiságból kipróbálja pasival?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 17:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%
Semennyire XD
2021. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Aki kipróbálná, arról azért már egyáltalán nem mondhatni, hogy a Kinsey-skála legvégén pihenget...
2021. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Én csak fogadásból szoptam, meg mert meg is sajnáltam a pasi haverom, mert magányos volt. 😁
2021. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Aki már "beállt" nem társadalmi elvárásoknak akar megfelelni annál már semennyire. Max. fiatal korban amíg keresi saját magát és még harcol önmagával. Aki kipróbálná pasival, vágya érez rá az meg nem leszbikus hanem legalább kismértékben biszex.
2021. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem jellemző, hogy aki leszbikus az később kiváncsiságból lefekszik férfiakkal. Arra van sok példa a környezetemben, hogy eleinte, főleg ilyen tizenéves korukban kipróbálták férfiakkal társadalmi nyomásra.
2021. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,nekem a környezetemben egyre több az olyan hölgy évről évre hogy házasság család , ház és lakás után egyszer kipróbálják nővel (persze ki tudja mióta megy a megcsalás) aztán hirtelenséggel biszex vagy leszbikus lesz. És elválnak stb stb. Ezt matt nem feltétlenül nevezném társadalmi nyomásnak,mert már nem fiatal tizenéves nőkről beszélünk. Pár kivételtől eltekintve ,pedig nincsenek verve,alázva otthon.
2021. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
A "Magyar Szexuális Kultúra" (átlaga) a béka segge alatt van. Van társadalmi nyomás, van érzéketlen tuskó férfi, idióta lökött Pichachu, és minden más rossz, csak információ és tájékozottság nincs a szex terén. 60+-os (laza) Hölgy nem tudta felhúzni a csiklójáról a bőrt, hogy el tudjam nyalni. Miről is akarunk beszélgetni? F
2021. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
#7 Te mi a faszról beszélsz??
2021. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a kérdező úgy értette hogy kíváncsiságból, tehát mivel nem próbáltad ezért nem tudhatod, így gondolom az elején vannak akik kipróbálták milyen is az és rá jöttek hogy nekik ez nem jön be. Ezt nem társadalmi nyomásnak nevezném én.

Kb mint amikor az asszexualisak csináljak

2022. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#8

Hogy Te mekkora alpári bunkó vagy!?....

2022. márc. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!