Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 5 évig voltam együtt egy sráccal, aki rengeteg nőies tulajdonsággal rendelkezett, egyébként annyira nem vonzanak a férfiak, viszont eléggé tapasztalatlan vagyok, illetve még sosem nyaltam ki senkit, azonkívül mindent csináltam már, de azt is elég régen, mivel az 5 év alatt hűséges voltam a páromhoz. Félek, hogy emiatt is csökkenek az esélyeim.


Nem szeretem a fiús lányokat, én sem vagyok az, így nem tudom, hogy hogyan kellene ismerkednem, mivel társkeresőre nem szeretnék regisztrálni, és félek a lányoknál kezdeményezni (egyébként pedig nagyon határozott vagyok és magabiztos). Meg ha mégis kezdeményeznék, akkor honnan tudhatom, hogy az a lány biszexuális vagy leszbikus? Honnan tudhatom, hogy kivel kezdhetek, mivel ez rajtam se látszik. Hallottam, hogy vannak meleg bulik, viszont oda nem lenne merszem elmenni egyedül, ha meg barátommal mennék, akkor viszont feszélyezne a jelenléte az ismerkedésben. Így teljesen megvagyok lőve.


Esetleg egy diszkóban, ahol nem meleg buli van, ott lehet valahogy jeleket küldeni úgymond? Ezt látom még a legkézenfekvőbbnek.

Sajnos nagyon béna vagyok, viszont szeretnék már kapcsolatot.



2021. jún. 21. 02:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha meg egy barátommal mennék*
2021. jún. 21. 02:18
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Her, Tinder
2021. jún. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"egyébként pedig nagyon határozott vagyok és magabiztos"


Dehogy vagy. Maximum bunkó tudsz lenni, de az nem egyenlő a fent emlitettekkel.

2021. jún. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy , ahogy egy pasival.
2021. jún. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal h ismerkednél?
2021. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan állapítod meg valakiről, hogy hetero? Sehogy, ugyanúgy a leszbikusokat sem, mi több akkor is elutasithat valaki, ha leszbikus, hiszen nem biztos vonzódik hozzád. A kezdeményezés lutri, sok elutasításban lesz részed mire találsz olyat, akivel kölcsönös, eleinte kellemetlen, de minél rutinosabb leszel, annál könnyebb elfogadni, hogy oké, nem kellek neki, lapozok tovább, van millió más nő. Meleg társkereső alkalmazás és bulik javítanak az esélyeiden, helyedben nem zárnám ki. Ha titkolod a szexualitásod, rontod az esélyeid.
2021. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni pride-ra,leszbikus/meleg bárokban.Nagyon kedvesek ott az emberek és tudnál ismerkedni.
2021. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress először baratokat lmbtq közösségből és segitenek buli helyekbe meg akar be is mutatnak ismerősöknek. Itt is lehet am barátkozni, nehany embert innen meg is ismertem. Neha elmegyunk együtt inni vagy akármi, így en is több lmbtq helyet ismerek meg. Am most lesz pride lehet, tökéletes alkalom az ilyenre. Am fb us rengeteg ilyen zart csoport van ott is lehet ismerkedni is meg barátkozni, neked is nyitkod kell. Hajra 24/L
2021. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!