Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Léteznek leszbikus szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek leszbikus szex partyk egy pizsama party névbe bujtatott névvel?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lánybúcsún voltam ahol meztelen medencés fürdés volt. Történt egy s más.
2021. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen létezik ilyen
2021. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de valaki kuldhetne meghivot :D


Voltam csajos bulikon tobbon is, de ott nem tortent semmi ilyesmi. Es meg en ereztem kellemetlenul magam, hogy egy lanyhoz sem erhetek ugy. Mellesleg a pasik voltak a temak. Szoval nem eletem bulijai voltak a csajos bulik...


Szerintem bazi ritka vagy pedig oly korokben kell mozogni hogy izgisek legyenek az effele lanyos partik

2021. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
olyan körökben kell mozogni. Hetero csajokkal max. csók lesz ha van elég pia.
2021. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1és mi történt? Most tippelgethetek csak nem értem anonim oldalon ezt a titkolózást...
2021. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6 nem volt része a kérdésnek,hogy mi történt...amugy ellehet képzelni :)
2021. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kérdésemnek viszont igen. Ha a kérdéshez túl hűek lennénk akkor az a válasz se lenne releváns mert pizsamaparti és medencés nudiparti sem ugyanaz a körítés mégha a végeredmény hasonló is. De ha ennyire titok jöjjenek az ilyen válaszok "naná hogy vannak ilyen meg hasonló elnevezéssel szexpartik . Én is voltam jópáron hogy ott mi minden történt .... ha azt én elárulnám óóóhhhh, na igen...."
2021. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor teddfel a kérdést!

Továbbá:történetet is kérj.

2021. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő körökben mozogsz és ismerkedsz, medencés vagy csak sima házi nudista buli sok van, szexbuli is akad elég. Nyilván sokan vannak, akik túl prűdek hozzá, hogy ilyenről egyáltalán csak beszéljenek, és most itt fújogni fognak erre, de ettől még aki elég nyitott és bevállalós, simán talál magának ilyesmit.
2021. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!