Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számotokra milyen az álomnő? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen az álomnő? Milyen legyen? Külsőleg fontos vagy belsőleg?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
is-is.és jó a szexben.
2021. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1! Teljesüljön a vágyad! 😊
2021. júl. 6. 22:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem elsősorban mindenképpen a belsővel lehet megfogni. :)

Nagyon szeretem, ha valaki pozitív (világnézet, gondolkodás meg ilyesmi), elfogadó, empatikus, türelmes, biztató, határozott, és szereti magát, komfortosan érzi magát a testében. Az utóbbiak valószínűleg azért tetszenek, mert én nagyon insecure tudok lenni magammal kapcsolatban, és ha az illető nem lesz ideges rám, hogy megint biztatnia kell, azt nagyon értékelem.

Az is nagyon jó, ha szociális, nyitott, illetve, ha hasonló a világnézete az enyémhez. :)


Test szempontjából nemigen van típusom, azt szeretem, ha nem túlzottan vékony, és így nem érzem azt, hogy az ölelésemmel vagy bújásommal összeroppantom 😅. (kicsit teltebb vagyok az átlagnál)

Ezen kívül külsőben tényleg nincs más ideálom, nekem ez kb 80% belső - 20% külső :)

2021. júl. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, elfelejtettem egy külsőre vonatkozó dolgot! Bár ez nem olyan fontos nálam, mégis plusz pont, ha rövid-középhosszú, pufi haja van. 😅 ^^
2021. júl. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart, de nincs konkrét ideálom. Legyen szimpi, ennyi.
2021. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat👌
2021. júl. 7. 10:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

külső:mint Selena Gomez.

Belső:támogato,komoly,de azért lehessen vele hülyülni,stb

2021. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most leírhatnám hosszasan,bár minden személyiség felé nyitott vagyok,de nekem aki tényleg ideál (így ezzel tudom pontosan mutatni,hogy milyenre gondoltam)és az én szememben álomnő,mind külsőleg,mind a megnyilvánulások,interjúk,munkásság stb,amikből lehet tudni,hogy ő úgy nagyjából milyen személyiség,az számomra Cara Delevingne.
2021. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Külsőre Queen Latifah🥰

Belsőre a higgadt, nyugodt intelligens lányok tudnak a leginkább lenyűgözni

2021. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a belső a fontos, talán mert a dundibbak közé tartozom,és emiatt a hasonló gondolkodásmódot is szeretem.


Ami alap, az a hűség és az őszinteség, manapság nehéz ilyet találni. Fontos, hogy mindent meg tudjunk egymással beszélni, szerintem enélkül nincs is rendes kapcsolat.


Na igen, kapcsolat, ne csak kalandot akarjon a másik. Ezt még nehezebb kiszűrni. Lehetőség szerint komolyság és bolondság is legyen benne. :D


Ezeken kívül nem igazán számít, hogy milyen az illető. Lehet intro- vagy extrovertált, beszédes vagy csendes, depis vagy életvidám,hosszú vagy rövid hajú, vékony vagy dundi, magas vagy alacsony... Mindegy, csak legyen meg az összhang.

2021. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!