Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ciki, ha tetszik anyám szerelme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha tetszik anyám szerelme?

Figyelt kérdés

Anyámat véletlenül rajtakaptam egy másik nővel (akit amúgy ismerek), félreérthetetlen helyzetben (meztelenek, a nő rajta fekszik anyámon, csókolóznak, eszkimópusziznak, simogatják egymást, bókolnak egymásnak), ők szerencsére nem vették észre, hogy láttam őket és én is gyorsan továbbálltam, meg mondjuk már máskor is láttam, hogy lopva megfogják/megsimogatják egymás kezét, meg sejtelmesen egymásra somolyognak.


Olyan jó érzés fogott el, ahogy elképzeltem kettejüket, romantikus zenéket képzeltem magam elé, miközben ők összebújnak/ölelkeznek, szerelmet vallanak egymásnak, olyan jó volna a tudtukra adni, hogy örülök kettejüknek, mint egy fogyatékos, könnyes szemekkel mosolygok, ha rájuk gondolok.


Szerintetek ciki lenne, ha közölném velük az érzéseimet? Legszívesebben magamhoz szorítanám úket egy csoportos ölelésre, meg arra is gondoltam, vennék nekik valami kis közös, jelképes, plüss kabalát, örömöm jeléül.


Tényleg meghülyültem, mióta láttam őket úgy együtt, van hogy magamhoz ölelem a párnámat és arra gondolok, milyen szép a szerelem.


Hülye vagyok?/Hülye helyzetben vagyok? Megvalósítsak bármit is abból, amin itt agyaltam?



2021. júl. 13. 10:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az a normális, ha érdekel minket a szüleink boldogsága. Foglalkoztak ők is eleget a mi boldogságunkkal.
2021. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

szerintem legközelebb ha mentek mondjuk közösen sétálni (tehát anyud, szerelme, meg te), akkor vegyél nekik ilyen közös karkötőt vagy kulcstartót, vagy valami kis apróságot, amit akár szimpla barátnők is adhatnak egymásnak, és ehhez valami olyan szöveget tegyél, amivel jelezheted hogy te tudsz valamit.

pl. ilyen ha már úgy is ilyen sok időt töltötök egymással vagy hogy szerinted tök jól kifejezi az adott dolog a kapcsolatukat vagy valami hasonló :)

2021. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
Valaminek nagyon kamuszaga van
2021. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!