Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményed arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról ha valaki szerint a fütyis (transgender) nők hagyományos értelemben vett normál nőkhöz tartoznak?

Figyelt kérdés
Transgender alatt Ella Grant és hasonló nevek értendők nem pedig cirkuszi bohócok és ivadékaik

2021. aug. 2. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben nem érdekel ki-mit gondol a témában, míg nem teszi szóvá ellenszenvét vagy épp rajongását (mivel sem azt nem szeretem ha valakik ész nélkül ítélkeznek kígyót-békát dobva a másikra, de közben az sem érdekel ha valaki szexuálisan vonzónak találja őket).


A lényeg csupán az, hogy ha kérdezik az én véleményem, akkor tartsák tiszteletben.

2021. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki ezt gondolja, hát gondolja. Nem fogom győzködni az ellenkezőjéről, vagy sztárolni hogy milyen elfogadó.
2021. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Az én véleményem az, hogy nem az határozza meg valakinek a nemét, hogy a szaporítószerve hol található meg, vagy, hogy hogyan néz az ki.
2021. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg nem a lábunk köze számít, hanem hogy melyik fél közé húz a szívünk igazán. Tehát a transznők is nők ha nem a biológiai merev értelemben vesszük a dolgot.


És ezt mind transbian mondom, szóval gondolom ez a válasz nem fog számítani mert, hogy "elfogult".

2021. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg elfogadja hogy nekem egy leszbikus kapcsolatban fontos lenne hogy a másik félnek is puncija legyen, addig én is tiszteletben tartom hogy ő így érzi jól magát

Nem egymást keressük

2021. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bizonyos fogalmakkal kapcsolatban mint a "transbian" nem igazán tudok dűlőre jutni. Ez nem két trans kapcsolatát jelöli? Vagy beletartozik a cis-nők felé tanúsított vonzalom is? Van két eltérő fogalom arra a két esetre ahol a nő vonzódik a trans-nőkhöz, illetve a trans vonzódik a cis-nőkhöz?
2021. aug. 2. 16:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Transbian az a transznemű nő aki a nőkhöz vonzódik. Az, hogy cisz vagy transz az preferancia kérdése, szerintem fordítva is így működik.


Én transbiannak vallom magam, de mivel ez nem egy felkapott szó, úgy fogalmazok sokszor, hogy nőkhöz vonzódom, ebbe beleértve a cisz és transz nőket is. Az én preferenciám viszont a femme/nőies nő, pl a tipikus "butch lesbian" nők nem vonzóak számomra.


(Nem a 4-es, de nem mondom meg, hogy ki mielött az én válaszom is értelmét veszíti elfogultság miatt :D )

2021. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszont az a nő aki viszonozza a vonzalmat nem lehet sem leszbikus sem transbian, lehet az én logikámmal van a baj, de nekem pánszexuálison kívül más szó nem állja meg a helyét és még ez is jelentését tekintve túl tág értelmű... mindegy nem akarok témát terelni csak nem szeretem a megoldatlan rejtvényeket.
2021. aug. 2. 16:49
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy 7-es megelőzött. Amúgy igen a Transbian az az angol rövidítése a Leszbikus Transznőnek.


"Viszont az a nő aki viszonozza a vonzalmat nem lehet sem leszbikus sem transbian"

?????????????????????????

Miért ne lehetne?

És mivel a transznő is nő így egy transzbian párja lehet leszbikus és transzbian is, mert minden esetben egy nőket kedvelő nőről van szó.


A pánszexuális az az amikor nem a nemek iránt vonzódik, hanem csak a belső iránt.

2021. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha valaki delfinnek képzeli magát és valaki ebben támogatja és azt mondja neki, hogy te delfin vagy, akkor elkönyvelem, hogy hiányoztak biológia órákon és elmebetegek mind a ketten.

Az, hogy milyen nemi szerve van, meghatározza a nemét, mert a nemi hovatartozás ezt jelenti.

Azt, hogy mit tart magáról az meg testképzavart jelent, súlyosabb esetben elmebetegséget.

2021. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!