Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van még itt olyan leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan leszbikus nő,aki a jó srácoknak is bejön akár, még ha nem is teljesen nőies,de a nőknél meg pont nincs szerencséje?:D

Figyelt kérdés
Ha esetleg itt összegyűlünk páran,ti tudtok már erre a jelenségre magyarázatot,hogy mégis mi okból van ez?:D Én még kezdeményezek is,van bennem fiús vonal is,de mintha mégsem sikerülne megfognom a nememet,bezzeg fiúkkal lehetnének randik jó számmal,nővel meg sosem volt még.
2021. aug. 11. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben rendszeresen kaptam a "majd én kigyógyítalak ;)" üzeneteket online ha szóba került a szexualitás. Egyetemen pedig minden szaktársam bepróbálkozott nálam, de ott már szinte biztos voltam hogy gyerekes fogadásból tekintve, hogy mindenkit elutasítottam. Hátha valakinek sikerül alapon... Szerencsére én viszont évek óta megtaláltam páromat szóval ez különbözik. Előtte inkább kíváncsiskodó lányokkal volt 1-2 szerencsém de komoly kapcsolat soha nem lett belőle. Párommal mind a ketten inkább a nőies vonalat erősítjük.
2021. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Mondjuk nekem lányok terén is van sikerem, csak pont a kiszemeltekkel nem jön össze.

Jelenség oka srácokkal? Nagyon nyílt és laza vagyok, bármiről lehet velem beszélgetni, ez meg a fiúknak a lányok részéről szokatlan kb.

Egyből feleségül akarják venni, aki pl gamer és még jól is néz ki.

2021. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van, bár randiaim vannak, de sajnos komoly kapcsolat még nem volt. Sok lány vissza sem ír társkeresőkön, és nem értem annak sem az okát.
2021. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es tökéletesen leírtad a helyzetem.

Egyébként nekem csak az az agyrém, hogy fiús vagyok, nők egyből offolnak emiatt, de érdekes módon a srácoknak meg mindegy.

2021. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal sincs baj ha valaki fiús :)

Mondjuk engem a fiús lányok is megtudnak fogni^^

Bár én is sokszor megkaptam ismerkedés során hogy hát nőies lányt keres vagy fiús lányt keres.Ez eléggé rosszul eset.Mivel nekem semleges a stílusom és a viselkedésem :/

Mégis van aki azt mondta hogy fiús vagyok.Nem értem XD

24L

2021. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Nekem csak férfiak udvarolnak, iszonyatosan unom.

A vicc, hogy mindenféle nőt kedvelek, nekem viszont nulla szerencsém van náluk. Fiúsan pedig nem szeretnék kinézni, egyrészt jól sem állna, másfelől nem az én világom.

2021. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Fiúsan is lehet jól kinézni. Márpedig ha jól nézel ki, nem feltétlen érdekli őket az se.

Na nem azért mondtam, hogy legyél fiús, csak a saját példámból okulva pont nem érdekli őket.

2021. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is mondhatni mindenféle nőt,a legjobb,ha mindkettő meg van benne is,hogy nőies is és fiús is:D (nálam max annyi,hogy az arcban keresem a nőiességet/szépséget,tehát ha szép az arc,akkor nem számít a haj sem (hosszú/félhosszú hajért vagyok nagyon oda),mert tüsisen is csillogni fog a szemem,ha úgy egyben hozzáillik)


Én bárcsak megkaptam volna,így inkább azt érzem olyankor,hogy nem éppen ilyen stílust keresnek,pedig nekem is semleges inkább,mint neked #5ös:D A fiúsat is most akarom már beilleszteni,hogy utcára is menjek abba,mert viselkedésileg lányok előtt fiúsnak mondanám magam,meg szeretem is a fiús stílust,ha már csak a melegítőt veszem vagy ilyesmi,ugyanúgy önmagamat érzem az unisex darabokban is,és még kényelmesebb is. (Meg talán nyilvánvalóbb is leszek,mindkét nemre nézve,báár,tényleg vannak srácok akiknek meg az tetszik:D) A hajamhoz nem nyúlnék egyedül,hogy azt tök rövidre vágassam.


De #2es én is ilyen vagyok,hogy mindenről elbeszélek,meg a fiús belső miatt még merek is kérdezni és ezen így meglepődnek,de közben ez meg pont hogy tetszik is nekik🤦‍♀️ Annyi,hogy én nem vagy gamer,de azért a fifa,meg a foci jöhet,úgyhogy emiatt is:D


Megoldást nem találtunk,de majd megjön a szerencsénk!! Örülök,hogy így aki ebben a cipőben van,írtatok magatokról,és bevallom nyugtat,hogy nem,mint célpont engem csapkod Zeusz szerencsétlenség villáma:D

2021. aug. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!