Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, a női öltözőben nektek milyen átöltözni heteró lányok előtt?

Figyelt kérdés

Nem vagytok szégyenlősek előttük?

A lányok megnézik egymást?

F



2021. aug. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
29%

azért mégis más ott előtted élőben.

hát nemtom, én ezt csak fiús felállásban hallottam, de az tuti h meleg fiúnak egy fiúöltöző maga a paradicsom. és logikusnak is találom, na meg sztem heteró srácok mind azonnal megétrzik, ha egy meleg srác másképp nézegeti őket.


és fura h lányoknál nem így van. persze nemtok lány fejjel gondolkodni, de fura

2021. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán miért kell pasiként beledumálni? Nem az volt a kérdés, hogy fiúk, szerintetek a lányok megnézik-e egymást?
2021. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
23%

azért mert nagyon meglepett úgy az egész és képmutatónak tartom a válaszokat.


azért pasiként is van fogalmam arról h a csajok se szentek, na persze a kirakat más, tudom én, de azért érdekes módon, amikor vmelyik haverom tetszik egy csajnak, és nálam próbálnak puhatolózni iránta, akkor a legfontosabb kérdések között van a farka nagysága és hogy borotválja-e.

most erre mit mondjak?


lényeg h már rég rájöttem, a csajokban egy valami működik másképpen, ez pedig a kéopmutatás. úgy egyébként minden ugyanaz, de végül is logikus is, ugyan miért ne lennének ösztöneik és miért ne érdekelnék őket is az ilyen dolgok? csak ugye jó kislányként nem szabad ilyenről beszélniük. aztán azt meg hagyjuk is, h egy házibuliban sztem a csajok sokkal de sokkal rámenősebbek, mint a fiúk (és persze 3 perc múlva már le is tagadják, ez is tény).


nos kb ezért :) persze nekem 8, csak főleg így névtelenül lehetne igazat is beszélni itt. vagy akkor a leszbikus lányok a kivételek és ők tényleg másképp működnek? jó kérdés ... olyat még nem ismertem.

2021. aug. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
81%

Mindkét nemmel van tapasztalatom, a nők is pontosan úgy gondolkodnak akár a férfiak. Pont ugyanannyi sekélyes hisztis ösztönlény van mindkét nemben. E tekintetben szerintem egyáltalán nem számít mi van az ember lába között.

N

2021. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
91%

20 lány leírja egy névtelen fórumon, mindenféle tét nélkül a saját személyes véleményét/tapasztalatát, erre idejön 1 db férfi, aki megmondja, hogy az igazából nem is úgy van... 😂😂


És nem, nem nézem meg a lányokat, én sem szeretem, ha bámulnak, ezért én sem bámulok másokat, ez az alapvető kölcsönös tiszteletről szól. Másrészt meg nem azért járok öltözőbe, hogy bámészkodjak, hanem azért, hogy átöltözzek, úgyhogy erre is szoktam fókuszálni, bemegyek, átöltözöm, kimegyek, ennyi. Amúgy meg ez tényleg nem úgy működik, hogy minden létező nőt meg akarok dugni, a 95%-uk teljesen hidegen hagy, főleg ha tudom/feltételezem, hogy úgyis heteró.

2021. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
19%

"Amúgy meg ez tényleg nem úgy működik, hogy minden létező nőt meg akarok dugni, a 95%-uk teljesen hidegen hagy, főleg ha tudom/feltételezem, hogy úgyis heteró."


ezt nem értem. azért mert heteró, ez miért vesz le az esztétikai értékéből? sőt ... ugye nem elég h jól néz ki, de az elérhetetlen mindig érdekesebb. ezt valahogy nem értem. egyszer szemnélyesen kelelene eldumálni erről a dologról, szólj, ha ráérsz.

2021. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni, hogy a nők máshogy működnek, mint a férfiak.

Nekem nőként (csak magamról beszélek, mert lehet csak én működöm így) egy egyszerű meztelen test nem lesz szexuálisan vonzó. Ahhoz kell valami kis plusz. Elég egy pillantás, amiből látom, hogy a másik észrevett, és érdeklődik irántam, pl ennél izgalmasabbat el sem tudok képzelni :D De pl nagyon szeretem, amikor egy nő tud szexin mozogni/táncolni. Nem kell itt valami nagy riszát elképzelni, elég egy kis csipőtekerés egy szép popsival, és attól elolvadok. De ezek mind olyan dolgok, amik egy sima öltözőben nem történnek meg.

A párom is, akit szeretek, hiába flangál pucéran előttem mondjuk fürdés után, attól nem indul meg bennem semmi. De ha hátulról átölel, és ad egy puszit a nyakamra, akkor egy pillanat alatt kész vagyok.

Biztos kijavítanak, ha nincs igazam, de én úgy gondolom a legtöbb nő így működik.

2021. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
30%

megmondom:

azért, mert tapasztalatból tudom, h a nők se működnek másképp. éjszakákat átbeszélgettünk csajokkal, persze a legfőbb téma mindig XY srác volt, éppen kinek ki tetszett, és ezen belül is volt olyan csaj (nem egy!), aki kifejezetten könyörögött, h mondjam már meg h ott mi van neki és milyen, mert szal nem mindegy. nagyon úgy vettem ki, h igenis elsődleges meghatározó tényező, és ehhez nem kell ösztönlénynek lenni, ahogy valaki írta, attól még a teljesen természetes ösztönönök működnek (elég baj lenne, ha nem).

szóval nekem az a tapasztalatom, h lányoknál egyedül a képmutatás nagyobb, minden más egyezik.


27

ez már egy X verzió. de bizony elég ha a strandon van egy jó pasi úgymond, sé szted a csajok nem nézik meg és nem olvadoznak csak úgy érzelem nélkül is? elég vad feltételezés sztem, ők sincsenek fából. és nincs ebben semmi rossz, nem értem, miért kell ezt negatívumként beállítani.

2021. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan férfi vagyok, de a barátnőm biszex. A harmadik kérdéssel kapcsolatban az a véleménye - szóba jött ez már köztünk -, hogy az életnek ez egy apró ajándéka. Mivel ő nem gyanús a nők számára, ezért sokkal jobban nézelődhet, mintha férfi lenne. Nem kelt gyanút. Szóval igen, ő szokott - természetesen az illedelmes kereteken belül maradva - nézelődni.
2021. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
95%

leszbikus vagyok.

az öltöző nekem maga a pokol, mert nem tudják rólam, hogy az vagyok, ezért óva kerülök mindent, amiből kiderülhet. a bámulás például echte ilyen.

de ha beszélget velem, a szemébe nézek, és közben lekapja a melltartóját, hogy átvegye, akkor az ellen én sem tudok mit csinálni. ha elkapnám a fejem, az túl feltűnő lenne.

2021. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!