Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, a női öltözőben nektek milyen átöltözni heteró lányok előtt?

Figyelt kérdés

Nem vagytok szégyenlősek előttük?

A lányok megnézik egymást?

F



2021. aug. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
93%

#41

Az ilyenekre akit a második bekezdésben leírtál csak annyit lehet mondani: "Jót nevettünk vidéki versenyzőnkön." :)

2021. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
96%
En nem szoktam megnezni senkit, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.
2022. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
95%
eléggé félénk vagyok próbálok nem nézni senkit, de nem mindig sikerül :D
2022. ápr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
70%
Leszbikus lány vagyok, középsuliban a lány koli 4 évig, hát elég jó volt:) vannak szégyenlősebbek, de nem mindenki az, én mindig zavarba jöttem kicsit, de egyrészt nagyon izgalmas volt, de nem bámultam úgy senkit, vagyis próbáltam nem.
2022. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézem, egyrészt nem akarom hogy fenyegetve érezzék magukat miatta, mert a homofóbia egy létező dolog még mindig, másrészt tudom milyen szar amikor egy csávó megbámul és véletlen se akarok más lányban hasonló érzést kelteni
2022. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
79%

Úgy felizgulok,a bugyim olyan nedves mintha bepisiltem volna.

Ha teszik egy csaj kocsányonlógó szemekkel bámulom,és ha esetleg 2esben maradunk akkor rögtön rárepülök, ét tapizom!


Vagy semmilyen. Nem stirölöm feltünően a szép nőket. És nem is ismerkedni járok oda.

2022. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
Én egy öltözőben, ha sokan vagyunk megpróbálom a lehető legeldugottabb helyre befészkelni magam. Próbálok senkit sem megbámulni, hogy ne keltsek kellemetlen érzéseket. Sőt alig nézek rá bárkire is.
2022. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
18%
Bisex vagyok én legeltetem a szemem. Van aki már zavarba jött...
2022. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ha nem itt GYK-n lett volna feltéve a kérdés (vagy legalább olyan szűrő lenne h az válaszoljon aki volt már nővel), kicsit másabb válaszok is születtek volna.


Szerintem is gáz valaki mást bámulni, de azért megnézni már csak lehet... Én hetero vagyok, de engem pl nem érdekel ha más pasik bámulnak. Ha mindezt álló fasszal csinálnák, az azért más lenne :D

2022. máj. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
Probalok senkit nem nezni, több kevesebb sikerrel, de azt vettem eszre hogy a hetero lanyok kivancsiabbak az öltözőben mint mi
2022. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!