Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, kivel volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kivel volt az első leszbikus szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 21:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
Full random csaj fesztiválon egy édes hármasban
2021. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy appon ismertem meg 19 évesen. Egyéjszakásnál nem lett több, de annak nagyon jó volt.
2021. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy nálam 20 évvel idősebb nővel.
2021. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytárs-barátnő.


Órák után a suli előtti csók. Nagyon beindított, pedig csak a prűd matektanárnőt akartuk kiborítani :D

2021. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Volt kolleginával.
2021. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmmel, nagyon szép feneke volt, már általánosbsn felfedeztem, aztán olyan szexi bugyikban volt mindig, alig tudtam neki ellenállni az öltözőben is, de amúgy mindig ölelgettem meg puszilgattam közönéskor, és nagyon cukin viszonozta is mindig, meg kerestem mindig az alkalmat, hogy rácsaphassak a fenekére úgy játékosan persze, aztán egyszer mikor naluk voltunk leggingsben volt, hason feküdt én meg nem tudtam neki ellenállni és elkezdtem simizni, majd mondta, hogy azt hittem már sosem teszed meg, vagyis valami ilyesmi volt a lényege, aztán mondta, hogy látja, hogy mennyire tetszik nekem aminek nagyon örül és azt szeretné, hogy éljem ki a vágyaimat rajta, hát mondanom sem kell, egész éjszaka kényeztettem a fenekét:D
2021. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezen valoszinuleg sokan kiakadnak majd, de nekem a hugommal volt.

Fiatalabb korunkban gyakran egyutt aludtunk, igy volt hogy osszebujva elkezdtuk osszedorzsizni a puncinkat. Fiatalok voltunk, es nem tudtuk mit csinalunk, csak azt tudtuk, hogy jo erzes, el is elveztunk. Utana persze kicsit elszegyelltuk magunkat, es sose mondtuk el senkinek, mert sejtettuk, hogy nem szabadna. Ez tobbszor is megtortent, olyan is volt, hogy fogdostuk egymas puncijat, amig el nem elveztunk.

Talan ilyen 8-9 ev koruliek lehettunk.

2021. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel.
2021. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nővérem volt az első.

11évesen láttam ahogy a barátjával csókolozok.

Megkérdezem milyen érzès ő pedig inkább megmutatta.

Aztán meglestem ahogy a barátjával sexel. Azt is megkérdeztem, hogy milyen?

Farok hiányában kézzel mutattameg. Én pedig viszonoztam.

Párszor még eljátszottunk egymással.


A csókólózás maradt egészen addig amig férjhez nem ment.

2021. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A párommal
2021. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!