Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Volt veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Volt veletek olyan, hogy elkezdtek érdekelni a pasik/férfiak? Ez elmúlt nálatok vagy nem?

Figyelt kérdés

Velem éppen ez van, hozzáteszem nem tinédzser vagyok már. Nem örülök annyira, hogy ez van most velem.


Akivel volt már ilyen, nálatok ez elmúlt vagy rájöttetek, hogy biszexek vagytok és férfival is voltatok már utána?


2021. szept. 17. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt de csak szexuálisan maximum, nekem am sok a férfi munkatarsam es sosem tudnam szeretni vagyis hat most ugy erzem. 24 vagyok am.
2021. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

van néha,de csak 2dolog érdekel.velük kapcsolatban.


1:milyen lehet sexelni egy férfivel? De lefeküdni nagyon nem akarok egyel sem.

2:milyen a teste. Fizikailag erős, nyeszelett,stb.

2021. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kinsey-skála, az egyik oldal a teljesen hetero, a másik a teljesen leszbikus/meleg. Közte meg több fokozatban a biszexek. Akit érdekelnek a férfiak "komolyan" átfut az agyán, megjelenik a vágy az nem teljesen leszbikus, hanem biszex aki inkább erősen a saját neme oldalán van a skálán.
2021. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez csak magánynál jön,de akkor sem szexuálisan,csak,hogy srácokkal is ismerkedjek,beszélgessek,mivel nehéz vagy inkább sokszor idegesítő a nőkkel/lányokkal ismerkedni, néha elegem lesz és inkább társkeresőn bejelölöm a fiúkat is,de nem randiznék velük,meg tudatom is,hogy mizu,ha látom,hogy komoly szándéka van. Egyébként én sem szeretem ezt a jelenséget,mert a magány/unalom olyan,mintha elbizonytalanítaná a biztost.
2021. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát engem úgy nem. De ha érzelmi alapú a dolog, érdemes a demiszexuális fogalomnak utána olvasni, egy ismerősöm egy éve jött rá, hogy ő az és nem leszbikus.
2021. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

21 éves koromig teljesen leszbikus voltam, aztán megismerkedtem egy fiúval aki felkeltette az érdeklődésem. Most 2 gyerek után 40 évesen ismét a nők érdekelnek jobban.

Homoszexuális férfiak 5-6%, leszbikus nők 2-3%, biszexuális nők aránya kb. 30%.

2021. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!