Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi BDSM kapcsolatra hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi BDSM kapcsolatra hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tartós kapcsolatot szeretnék és szubmisszív (kicsit switch?) vagyok. Fiatal, telt alkatú + szintén telt switchet/dominát keresek.


Ahogy érzékeltem, Fetlifeon a nők nem nagyon aktívak (vagy csak nem kíváncsiak rám, nem tudom, de mivel tényleg csak egytől kaptam választ eddig, gyanúsan nem csak velem lehet bibi) plusz mivel nem lehet keresést szűkíteni, ezért elég agyrákgerjesztő folyamat mire akár egy valakit is találok, akinek írnék



A Tindert érdemes megpróbálni? Vagy ott tényleg mindenki csak egyéjszakást akar?


ápr. 28. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tinder szerintem le fogja tiltani az utalást vagy a sokatmondó képeket... ismerősöm legalábbis így járt :D
ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nincsenek nagyon durva kinkjeim, meg nem csinálok fotókat, max kiírnám, hogy szub vagyok:>
ápr. 28. 02:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám :)
ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A kérdezőnek szólt :)
ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nehéz leszbi kapcsolatot találni, esetedben még további szűrőn kell nézni a lehetőségeid.

Nekem anno, a legkézenfekvőbb opció jött be. Egy buliban ismertük meg egymást. Aztán találkoztak az igényeink. Bár mi mindketten biszexuálisok vagyunk, de épp lányt kerestünk magunknak.

Kitartást, és sík sikert kívánok.

ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár ott sincsen nagy élet, ha gondolod, nyugodtan felnézhetsz smpixiere, egy próbát megér.


Így is kapok egy pár levelet pasiktól, de egy év után hálistennek megértették, hogy nem szeretném őket. Aztán ha úgy döntesz regisztrálsz, dobhatsz nekem egy üzenetet. ;))

máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!