Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miből jöhetek rá, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetek rá, hogy egy csaj ha nem is leszbi, de legalább biszex?

Figyelt kérdés
biszex csajok esetén mi a különbség a szimpla barátság és akozött, hogy többet szeretne?

2021. szept. 25. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérzed
2021. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkatársam feltünően kedves volt hozzám. Sokszor megérintett amikor kettesben voltunk, megsimatta a hàtam. Látta hogy pozivitan reagálok, így puszi lett belőle majd csók.

Azóta szeretők vagyunk, már 2 éve. Mindkettőnknek van csalàdja, igy titokban találkozgatunk.

2021. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érezni lehet ahogy rádnéz. Lány akivel egyszer lefeküdtem, Jo az megvolt beszélve , azt mondta zavarba ejtö a nézésem. És én nem vettem észre ö igen. Tehát ebböl is akár,vágy ahogy az elöttem szolo irta a testbeszédböl is kilehet venni, persze ha tetszel neki megérzed.
2021. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne, sajnos mikor azt hiszem vkirol minimum biszex mindig kiderul, hogy hetero.
2021. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én biszex vagyok. Ha valamelyik barátom tetszik, célozgatok, tudják mizu. Akinek van kedve az reagál és mehet több is.

Aki nem akarja nem feszegetem. El még senki nem rettent, legfeljebb szégyenlősebben öltöztek át közös helyiségben.

2021. szept. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!