Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Legalább fél éve tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább fél éve tartós kapcsolatban élő lányok/nők! Hogy, hol ismertétek meg a barátnőtöket, hogy jöttetek össze? Hány évesek voltatok (te és ő)? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertük meg egymást gyakorin. Messze laktunk, úgyhogy személyes találkozó előtt sokat beszéltünk telefonon, videón. Mikor először találkoztunk, mintha mindig is ismerük volna egymást. Én voltam 20,ő 30 éves. Azóta eltelt több, mint hat év.
2021. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! A Leszbikusság kategóriában ismerkedtetek meg, vagy egy teljesen semleges témában? Gratulálok és nagyon sokáig!
2021. nov. 5. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy barátnőm által ismertük meg egymást, én 16 voltam, ő 18, mostmár 20 éves, én pedig 18. én irtam rá, nem olyan szándékból, barátkoztunk, két nap beszélgetés után taliztunk, és már első talin nagyon imádtuk egymást, akkor ő nem tudta, hogy szeretem a lányokat, végül rá egy hónapra bevallotta, hogy szerelmes belém és már 2 éve együtt vagyunk. 😍🥰
2021. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusság kategóriában.

Kösziköszi! 😁

2021. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!