Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy teljesen, kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy teljesen, kizárólag saját neméhez vonzódó leszbikus lányba behatol egy férfi, akkor mit érez a lány?

Figyelt kérdés

A kérdést egyáltalán nem provokációnak szánom.


Tehát adott egy leszbi csaj, tegyük fel nedves, beteszi neki egy fiú. A lány mit érez? Undort?


2021. nov. 9. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Valószínűleg undort.

Mit érezne egy teljesen, kizárólag saját neméhez vonzódó meleg fiú, ha beficcentené neki valaki a cerkát az alfelébe? Undort?

2021. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, azt akartam írni, hogy hetero fiú. Késő van már…
2021. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezért se értem azokat a leszbikusokat,akik péniszhez hasonló eszközöket használnak.Ijesztő.
2021. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Bajt... Azaz meg van erőszakolva.
2021. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Undort, közönyt "legyünk túl rajta mielőbb" - akár erőszakból történik, akár pénzért teszi. Merthogy magától nem fogja egyik sem kérni - ezért leszbikus. Te sem fogod kérni heteróként hogy egy meleg pasi megrépáztasson.
2021. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek semmi értelme. Amikor be vagyok nedvesedve, nem ráncigálok be egy f*szt sem az ágyamban. Ha éppen fel lennék izgulva és nedves lennék és megjelenne egy f*sz aki meg akar erőszakolni, akkor sem b*szatnám meg magam vele, mint ahogy semelyik más nő sem, függetlenül attól, hogy leszbi vagy nem.


Te mit éreznél ha épp felállna a farkad és odajönne egy férfi és elkezdené szopni? Na kb ennyi értelme van a kérdésednek.

2021. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs hetero férfi, csak keményebben kell tolni.😌
2021. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kontextustól is függ ám.


Első eset:

lefekszel valakivel, akit leszbikus nőként isnersz meg, de későb kiderül róla, hogy transz, és lélekben heteró pasi.

Erről mondjuk tudok beszámolni, mert ez volt az exem.

Hogy milyen volt? Kicsit fura. Éreztem, hogy valami van a levegőben, egyoldalú volt a szex, és össze-össze rezzent ha bizonyos helyeken hozzá nyúltam. Nem akart túlságosan levetkőzni vagy lámpát gyújtani se.



Kettes eset:

Nemi erőszak. Ez sztem egyértelmű, ez mindenképp traumatikus. Van aki lefagy és kb nincs is ott, ilyen testen kívüli érzet. Vagy igyekszik túlélni a dolgot, hogy ne gyilkosság legyen a vége.


Harmadik eset:

Túlélés miatti szexmunka. Ez nyilván bár tudatos és beleegyezésen alapul, de erőteljes kényszer alatt.

Ez is nyilván traumatikus, de aki már kénytelen ilyesmiből megélni, ott általában már halmozódnak a traumák (pl addikció, mélyszegénység, valaki kényszerít, nincs más munkalehetőség mondjuk testi fogyaték miatt).



Negyedik eset:

compulsory heterosexuality (röviden comphet, azaz kényszeres heteroszexualitás)

Ez lehet pl az, ha valaki nagyon konzervatív, vallásos közegben nő fel, és sehogy sem tudja magát elfogadni, ezért tetteti.

Nyilván jó pocsék szex, és valszeg traumatikus is.

2021. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem éreznék mert ez csak akkor fordulhat elő ha megerőszakolnak, máshogy nem. De akkor meg nem lennék nedves, és valószínűleg undort, fájdalmat és traumát élnék át.
2021. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit egy heteró pasi érezne ha fel lenne neki állca, aztàn a seggébe kapna egy méretes cerkát.
2021. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!