Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mesélnétek a saját szerelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek a saját szerelmi történetetekről? Hogy jöttetek össze a párotokkal? Mennyire volt könnyű megismernetek egymást?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Rég volt.
2021. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőm nálunk aludt,és az ágyban csókolozni kezdtünk. L
2021. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Jó hosszú történet, de maga az ismerkedés nem volt nehéz. Ennek már lassan 13 éve.
2021. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Együtt dolgoztunk. Belém szeretett, tudta velem MI a helyzet. Amikor bemerte nekem vallani, nem hittem neki. Barátként tekintettem rá, a legfőbb bizalmasom volt. Megegyeztünk h barátok maradunk, de telt az idő. Ő próbálkozott, csak be adtam a derekam. Irtó cuki volt ahogy próbálkozott.

Kilopozott otthonról, együtt aludtunk.

Másnap megint jött nah ott már nyomult, de vissza utasítottam, mondtam neki biztos csak szexelni akar. De azt mondta nem, szeret és higyjek neki. Többször aludt nálam, olelkeztunk pusziszkodtunk. 😅 Nyakamat csókolta, aztán próbálta a számát is, de csak nem adtam oda. Kis heves volt. De én még nem bíztam benne, hisz addig én szín tiszta heteronak tartottam, sőt csak is a barátomnak. Aztán egyszer beleult az ölembe, kezeim a kis popsijara raktam, melleit jóformán az arcomba rakta, tekergette magát. 😅 Nah és ott nagyon elcsabitott. Elkapta gyorsan az arcom, és elcsattant a csók. Pár perc múlva, lefektett az ágyra. De zavarba jöttem, megsértődött kicsit, és meghátrált, azt mondta h inkább haza megy. Persze most is elkisertem egy darabig. Bealltunk egy híd alá. És kértem h had csokoljam meg újra. De nem bírtam elengedni a finom kis száját. Szerintem vagy egy órán át a hidegben úgy búcsúzunk el egymastól... Sűrűn csókolva egymást.

Egymásba szerettünk. Az eleje csodálatos volt.

De sajnos ez az élet nem az ő világa volt. 😥😞

2021. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Hogy érted, hogy ez az élet nem az ő világa volt?

2021. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

21:30

Gondolom úgy értette, hogy visszatért a heteró életmódhoz.Pedig biszex volt, ha egy nővel is kapcsolatban volt....

2021. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy.
2021. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a sexuális periódusban nyomtam a telefonsexet, pitty pitty.
2021. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!