Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszex nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex nők, milyen tippjeitek vannak egy tinder profilhoz?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy számotokra mi a fontos egy tinder vagy más ismerkedő oldal profiljában, mi az aminek meg kell jelennie benne szerintetek?

Mitől tűnik az illető hitelesnek és extra szimpatikusnak?

Mi az, amitől pedig a falra tudnátok mászni?



2021. dec. 14. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok jelen egyik párkereső platformon sem, mert senki sem tudja rólam, hogy vonzódom a nőkhöz.

Ennek ellenére, amilyen nőt biztosan "tetszikelnék", az:

Olyan képpel rendelkezik, ami őszinte. Szép világos kép, ami kihangsúlyozza a szeme szépségét, nincs rajta sok smink, mert egyáltalán nem abba fogok beleszeretni. Sőt úgy akarom látni, mintha mellettem ébredne: teljesen smink nélkül, hiszen az a legfontosabb, hogy úgy legyen valaki gyönyörű. Nem szeretem, ha kint van a cici, de egy visszafogottan kivágott felső, ami azért sejteti, hogy mi lapul a felső alatt, na az nagyon szexi és megmozgatja a fantáziámat! Szóval ne mutasson meg magából sok mindent, hagyjon felfedezni valót számomra a későbbiekben!:) Szeretném látni a teljes alakját egy kedves képen, amin a legboldogabbnak érezte magát. Mindegy, hogy vékony vagy van rajta kis felesleg, ha magával ragad az egész lénye, akkor már imádni fogom. Egy csinos alkattól és egy magabiztos nőtől biztosan eldobnám az agyam.. Már ettől is, hogy elképzeltem:D Jó lenne, ha a kép mesélne nekem valamit róla: ha például egy különleges táj előtt áll, akkor tudom hogy szeret utazni, ha egy műteremben, akkor művész lélek stb. A profil számomra úgy lesz hiteles, hogy van egy érdekfeszítő bemutatkozása: frappáns, rövid, esetleg vállalja a rossz tulajdonságait, akár viccesen is és térjen ki pár szóval arra, hogy milyen társat keres. Nem tudom milyen nőt írtam le a képzeletemben, de nagyon szerelmes vagyok, már most:D

Amitől falramászok: Sokat mutató kép, rengeteg smink, túlplasztikázott nő, előszeretettel mutogatja a nőies testrészeit, divatpcsa.. 23n

2021. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem amit az 1-es ír az nagyon jó.

Mondjuk én ezeket a filtereket is utálom a profilokban, mert eltakarja vagy éppen megváltoztatja az arcát.

2021. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az is fontos, hogy írjon rövid bemutatkozást. Ez jó támpont a ráíráshoz. Nem szeretem az olyanokat, akik azt várják, hogy majd nekiállok faggatni csak úgy random, mert lusták pár sort írni magukról. Egy beszélgetést könnyebb elkezdeni közös témával.
2021. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Legalább 7-8 kép, ami nem pixeles és nem régi.


Nekem az egyedibb, goth, punk csajok az eseteim, én is ilyesmi vagyok, szóval amikor a párommal megismerkedtem, ez is fontos szempont volt, azóta is sokat járunk lemezboltba, koncertre, kocsmázni.


Én évekig próbáltam párt találni úgy, hogy kb semmit nem írtam ki az érdeklődési körömről, gondolva, hogy áhh, ez nem olyan fontos, nem akarom csökkenteni az esélyeimet.

Volt natúr smink, kb semleges fekete cuccok, visszafogott frizu. Évekig semmi, sz@rabbnál sz@rabb randik tömkelege.


Aztán úgy voltam vele, hogy egye fene, nem próbálom magamat visszafogni, hétköznapibbá moderálni, és láss csodát, fél év alatt megtaláltam életem szerelmét.

Szóval ja, ha az erős smink, és mittomén a lila haj vagy te, akkor vállald azt, nem érdemes feltenni egy fals képet magadról.



Egyet értek a hármassal abban, hogy adj meg sok fogódzót, amiről lehet veled beszélgetni.

És ezek olyanok is legyenek, amikről lehet is beszélni, konkrétumokat, nem csak általánosságokat.


Azt is érdemes kiírni, hogy mik a terveid a jövőre, városban vagy vidéken akarsz-e élni?

Mivel foglalkozol, ez jár-e utazással? Ez csak valami munka, vagy hivatás?


Akarsz-e kutyát, gyereket, vagy esetleg van-e? (De könyörgöm ne mint a meglévő gyereked új anyukáját interjúvold a csajokat, láttam ilyet, és nagyon lelombozó. Első sorban a felnőtt nőt akarom megismerni nem a 3 éves gyerekét.)


És ami a legfontosabb, kommunikálj, mert ha nem írsz rá nőkre, és nem válaszolsz, lehet neked a legszebb, legtartalmasabb profilod, hiába.

Írj egész mondatokat, nem csak igent és nemet, tegyél fel kérdéseket, adj átgondolt válaszokat, lehetőséget a másiknak is megismerni téged.

Ezek nélkül csak ültek majd a randin mint a kuka berci, és baromi kellemetlen lesz az egész.

2021. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha kicsit béna a szöveg, de legyen őszinte. Imádom, amikor azt írja valaki, hogy "bejártam Európát" és kiderül, hogy ezt arra érti, a cégtől kiküldték pár napos oktatásra pl. Angliába, ahol látta a repteret, a szállodát, meg a tantermet.


"Unom a szürke kis életemet a 1,5 szobás panelben. Pénzem nincs utazni, szórakozni, inkább próbálok új embereket megismerni."

A mai világban ez totál anti-ismerkedős szöveg, de számomra maximálisan szimpatikus.

2021. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-re off: és ha azt írja, hogy hátizsákkal bejárta Európát? xddd
2021. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!