Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/biszexek, ti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexek, ti ha alkalmi szexben vesztek részt, csak csinálni szeretitek a másiknak vagy csak fogadni? Vagy esetleg mindkettőt?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert én azt tapasztaltam, amikor ilyenben volt részem, hogy legtöbben csak adni akartak, fogadni nem igazán. Arra gondolok, hogy lehet sokan úgy vannak vele, hogy fogadni a dolgokat már átmegy egy bizonyos intimitás határon.

Szerintetek sokan vannak így ezzel?



2021. dec. 15. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kapni szeretek, akár mennyire is önzőség.
2021. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretek adni, de kapni is jo nyilvan
2021. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon függ a lány személyiségétől. Volt, akitől csak azt akartam, hogy engem elégítsen ki és megkaptam, meg volt, aki a szemembe mondta, hogy ő önző az ágyban és meg is kapott tőlem mindent, amit akart, viszonzás nélkül.
2021. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kapcsolatom volt lánnyal, ott inkább kaptam.
2021. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kölcsönösen szeretem.
2021. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös.
2021. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy ment ahogy te írtad adni jobban szerettem, fogadni inkább csak a fele ha jól esett

Aztan ahogy elszállt köztünk a bizalom ha az alkalomra került a sor én adtam az ő kezét oztonossen leutottem. Persze ez nem biztos h meg ide tartozik, de gondoltam le írom.

Viszont ha kiegyensúlyozott hosszú, nyugodt kapcsolatba kerültünk volna, lehet h egálba került volna, nem tartom kizártnak.

2021. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől és személytől függ, és lehet hogy pofátlanul önzőségnek hangzik, de én is inkább kapni szeretek,vagy is szeretnék...(már)
2021. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a zsánerem akkor látni akarom ahogy élvezi. Amúgy pedig kapni szeretem.
2021. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen.
2021. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!