Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik olyan leszbi lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan leszbi lány, aki a környezet/család miatt benne lenne egy álkapcsolatban egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés

Tehát eljátsszuk, hogy együtt vagyunk, szülőknek bemutatjuk egymást, megnyugszanak. Ha nagyon jóba vagyunk, akár még gyerekünk is lehetne beültetéssel, mert máshogy ebben az országban nem lehetne saját.

24/f Budapest



2021. jún. 20. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Minden bizonnyal létezik
2021. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
En leszbikus vagyok, nekem családom tudja es elfogad de ha valakinek ebbe kellenek segítseg es barát lenne akk segítenék neki (marmint szuleinek bemutatós reszben, szülés részt azt szerintem nem de nem tudom) 24/L
2021. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg létezik, csak rá kell akadni. Sok sikert!
2021. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
#3 Én meg az ilyen mentalitású embereket verném meg, mint te.
2021. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én biztos nem mennék bele ilyenbe, de nálam a család sem biológiai kötődést jelent. Nálam a család a feltétel nélküli szeretetről szól, hogy összetartunk és támogatjuk egymást. Ha ezt valaki nem képes megtenni, nem tud úgy szeretni ahogy vagyok akkor nem része az én családomnak, ezen az se változtat hogy épp az illető szült világra. Egyébként sem tudnék egy hazug világban élni, számomra fontos a boldogság és gyereket is a szerelmemmel tervezek. Ha ehhez az kell hogy elköltözzek külföldre ezerszer hamarabb lépem meg minthogy belekémyszerítsem magam olyanba ami sosem hozhat boldogságot az életembe. Btw nekem a szüleim elfogadóak,sőt az egész nagy család is. Ezért is fáj mégjobban, hogy ennek ellenére nem itt a hazámban hozzájuk közel lehet boldog életem a saját családdal és mindenképp mennem kell. Nem akarom hogy a leendő gyermekem ilyen országnan nőjön fel.
2021. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A család az férfi, nő, és gyerek/ek.


Nem mindenféle gender meg szivárvány család. Gulácdi Péter is nagyot esett a szememebe mikor a tenyerére rajzolta az lmbtq szimbólumot.

2021. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Engem érdekelne
2021. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andante94 válasza:
100%

Ravasz gondolat :D

Hajrá fiatalok! (22/l)

2021. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodtam, ha van ilyen lány és megvan a kölcsönös szimpátia ebben én is benne lennék :) 24 éves bp-i egyetemista fiú
2021. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!