Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lábfétisre vágyó leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisre vágyó leszbikus lány. Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés
Vagy a lábfétis az csak férfi fantázia?

2021. márc. 26. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
egy szep noi lab szerintem minden nem szamara lehet szep, leszbiknel akar vonzo is lehet
2021. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Linkeljen már valaki egy szép lábat hadd lám, milyenre buktok ennyien :D ami szerintetek szép!
2021. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
2021. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, engem izgat egy kissé... :D De inkább az, hogy a párom ennyire oda legyen valamelyik részemért, ami nem a mellem vagy a fenekem. Mindegy melyikért, a lábam is jó.


Nagyobb is lenne a motivációm, hogy karban tartsam, aranyos zoknikat, szép harisnyákat, szandálokat vegyek rá és úgy illegessem magam előtte.


Meg hát nah... Izgalmas azért, ha a láb a nyakba kerül vagy a derék köré fonódik az ágyban, esetleg ha végig van simogatva, csókolva... De azt is szeretem, amikor úgy filmezünk, hogy fekszik a lábaim között a drágám és simogatja őket. Szereti a lábaimat, de nem olyan áhitattal, mint egy fétises.


Lehet tetszene, ha nem vinné túlzásba a rajongását.

2021. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
4: de te epp azt akarod hogy “tulzottan rajongjon” valaki a labadert, aztan meg ne vigye tulzasba a rajongast?🤨
2021. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha foglalkoznak a lábammal, sajnos a párom erre annyira nem vevő.
2021. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

5: "ennyire oda legyen valamelyik részemért" - > nem konkrétan a lábakra vonatkozik

"ha nem vinné túlzásba a rajongását." - > ez konkrétan a lábakra vonatkozik

2021. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Félre érted.


"de te epp azt akarod hogy “tulzottan rajongjon” valaki a labadert, ..."


Nem akarom. Engem a párom egészében szeret úgy, ahogy vagyok, nincs olyan részem, ami kiemelt figyelmet kap. Nem is találok rajta fogást amúgy, tehát nincs olyan, hogy kiengedem a hajamat vagy megvillantom a vállamat, esetleg oda állok elé melltartóban, akkor rögtön megkívánna. Ebből kiindulva, lehet tetszene a dolog, ha lenne valami rajtam, ami jobban tetszene neki, mint másrészem. És azért el-el kalandoznának a gondolatai, ha meglátná.



aztan meg ne vigye tulzasba a rajongast?🤨 "


És ne, ne vigye túlzásba. Maradjunk a lábaknál. Nem akarok 5-10 darab cipőt, nem akarok különféle ápolószereket, nem akarom mindig másmilyenre festeni a körmeimet, nem akarom állandóan koptatni rajta a bőrt, nem akarok oda ékszereket. Nem akarom, hogy a szex abból álljon, hogy szopogassa a lábujjamat és arra önkielégítsen. Nem akarom, hogy csak a lábamat simítsa, ölelje.


Legyek neki szép és kívánatos egyben, de legyen a lábam az ütőkártya. Legyen olyan a szex, amiben végig csókolja a testemet, vele együtt mindkét lábamat. Vegye nyugodtan a nyakába, de simogasson közben máshol is. Dícsérje egészében az öltözékemet, de ha úgy gondolja, jegyezze meg nyugodtan, hogy mennyire passzol ez a harisnya ma hozzám.


Így már érted, remélem. 🤷‍♀️

2021. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!