Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleszerettem az egyik diákomb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik diákomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 28 éves leszbikus nő vagyok és egy gimnáziumban tanítok 2 éve. Van egy 18 éves tanítványom, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon okos lány és jó humorú, sok vicces beszólása van, amin együtt szoktunk nevetni a többiekkel. Ahogy észrevettem az osztályban is népszerű. Tudom, hogy nem helyes, de én mégis úgy érzem meghalok érte. Van párom, de mostanában ő is érzi, hogy valami megváltozott. Természetesen nem beszéltem neki róla..


Most fog érettségizni. Ebben a tanévben kaptam meg az osztályát, első látásra szerelem volt részemről.


Azon gondolkoztam, hogy megkeresem érettségi után. Sokan mondják hogy a tinédzser lányok éretlenek, bár szerintem a 18 inkább már felnőtt mint tini. A tanítványaim közül is van sok olyan fiú és lány is akik 16-18 éves létükre nagyon érettek és jókat lehet velük beszélgetni, ha például az órák alatt van egy-egy ilyen vélemény kifejtős téma. Sokszor meglepődök milyen szuper gondolataik vannak.


És ugyanez a lány is. Szinte csodálom. Hihetetlen milyen érett és intelligens. A külsejéről ne is beszéljünk! Biztosan sportol valamit. Úgy néz ki mint valami istennő.


Nem tetszett még tőlem ennyire fiatalabb lány de most ő nagyon. A párom miatt is lelkifurdalásom van. Amikor szexelünk, akkor erre a tanítványomra gondolok. Sajnálom a páromat. :( De nem tudom irányítani az érzéseimet. 3 éve vagyunk együtt, szeretem őt, de ez a lány mindent visz. Bár úgy sejtem heteró.



2021. dec. 28. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te már tudod mit fogsz tenni. 😊
2021. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésed első szavában is benne van a válasz. A szívnek nem lehet parancsolni.
2021. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Ha úgy érzed, keresd majd meg érettségi után, mikor már nem jár oda.


A mostani kapcsolatoddal pedig kezdj azt, amit szeretnél, ahogy érzed. Mert ha valaki más felé “kacsintgatsz” , akkor nem hiszem hogy annyira jó már..

2021. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Szeretkezzetek.
2021. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt érzem, hogy nem fogok tudni ellenállni neki érettségi után, amikor már teljesen szabad a pálya.


Egyszer a könyvtárban volt alkalmunk hosszasan beszélgetni. Rengeteg közös témánk volt, a kora ellenére teljesen le tudott kötni, de mégis itt van a 10 év köztünk. Ami hallásra zavar, de ezen kívül semmiben nem nyilvánul meg. Jó biztos ha együtt lennénk akkor megmutatkozna, hogy tapasztaltabb vagyok és lehet majd kicsit óvni is akarom hogy nehogy elkövesse ugyanazokat a hibákat, mint én, de úgy hiszem ezeket meg fogjuk tudni beszélni.

2021. dec. 28. 14:13
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Előbb azt kellene megtudni, mit szól a lányokhoz? nehogy 2 szék közt a pad alá ess.
2021. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem derül ki, hol éltek, de érettségi után marad a városban?
2021. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2%
Legfeljebb felcsatolhatoval megdugod
2021. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Érettségi után keresd meg. A pároddal viszont legyél korrekt zárd le előtte vele a kapcsolatod. Akár összejössz a diákoddal akár nem, a ti kapcsolatotok már nem fog működni. Mindkettőtök idejét rabolod vele. Ha nem a diáklánnyal, akkor majd másvalakitől lobban újra a szíved.
2021. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés,hogy ő csak kedves veled,vagy ő is leszbi e. Nehogy tényleg 2 szék közül a földre ess
2021. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!