Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy néznek ki a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néznek ki a leszbikus partik?

Figyelt kérdés

Lécci ne nézzetek teljesen hülyének :'D

Szóval végülis úgy alakult hogy a kisebb lány társaság akivel szilveszterezni fogok úgy döntött hogy "ösztrogén" bulizni fogunk. Fiatal vagyok, igazán bulizni se voltam még rendesen szórakozóhelyen. Igazából ez fogalmam sincs hogy mit takar, sőt, amúgy csak az utóbbi egy hónapban kezdtem el megkérdőjelezni a szexualitásomat, semmilyen komoly kapcsolatot vagy egy éjszakás kalandot nem szeretnék, maximum barátkozni jól érezni magamat. Sose voltam még ilyen helyen és nem nagyon tudom mire számíthatok. Milyen a hangulat, mennyire nyomulósak a népek, lehet csak simán iszogatni is? Köszi



#buli #Ösztrogén buli #Leszbikus buli
2021. dec. 28. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs forgatókönyv, s az adott társaságtól függ meddig mennek el. Inkább buli, italozás, ha csinálnak is ezt-azt egymással a jelenlévők abban nem kötelező részt venni. Dönthetsz úgy hogy nem csatlakozol, vagy ha nem tetszik akkor eljössz.
2021. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 jol foglalta össze a lényeget. Talán azt a részt emelném ki, ha valami nem tetszik akkor gyorsan lépj le.
2021. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Legyél nagyon nyitott de jozan!
2021. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer voltam ilyen partiban.

Hát mondhatni elég jó volt.

2021. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Magyarul egy orgia lesz
2021. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol fogtok bulizni egyébként? Mert tudomásom szerint nincs jelenleg olyan party, ahol csak nők vannak. Volt az Ösztrosokk, de nagyon úgy néz ki, már nem szerveznek többet.

Én is leszbikus vagyok és olyan jó lenne elmenni egy ilyenre.

2021. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Women on women, rosszul írtam, nem kizárólag nők lesznek de főként (úgy tudom)
2021. dec. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!