Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom, sablon kerdes, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, sablon kerdes, de hogyan ismerkedjek? Nem neznek leszbinek, egyelore nyiltan nem vallalom fel magam, de hordok gyurut a huvelyujjamon, szivarvanyos kituzot a taskamon.

Figyelt kérdés

A netes ismerkedes annyira nem jon be, eloben szeretnek, de sosem jutok elorebb. Azok a nok, akikrol azt gondoltam esetleg nyitottak iranyomba, szinte mindig parkapcsolatban voltak egy fiuval, es nem egy ket hete.

Az is igaz, hogy az uni/femme nok jonnek be, szoval ez sem konnyiti meg a keresest.

Mi az, amivel kipuhatolozhatom, hogy az illeto erdeklodik e a nok fele? Ami nem tul tolakodo persze. Vagy ha felvallalnam nyiltan a massagom, konnyebb lenne az ismerkedes? Igazabol nincs vele bajom, es ha lenne komoly kapcsolatom, tuti felvallalnam, de addig feleslegesnek erzem, hogy szembemenjek az itelkezo arral.

Ti hogyan ismerkedtek?


25/L/N



2018. nov. 10. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt élőben nem lehet úgy csinálni, hogy nem vállalod fel. Esetleg bulikban rámászni valakire, és később a piára fogni. :D Amúgy a beszélgetések során tudod kipuhatolni, mondjuk megkérdezed mi a véleménye általánosan a témáról. Ha kiderült, hogy nem egy megrögzött homofób, akkor már őszintén megbeszélheted vele, hogy mit akarsz. De ha már egy ember tudja, akkor nincs visszaút. :) Esetleg, ha nagyon zavar az "ítélkező ár", elköltözni olyan helyre, ahol ez már nem nagy show.
2018. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok mint te és ajánlom a Tindert. Nem kell a neten ismerkedni, én matcheltem ott például egy lánnyal, váltottunk pár mondatot majd írtam neki, hogy nem kenyerem a netes ismerkedés és találkozzunk.

Találkoztunk :D és ilyen randiból volt már több is, persze idálisabb lenne élőben de sajnos Magyarországon ez kb lehetetlen.

2018. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a szivárványos kitűző még gyűrű dolog? Nem vagyok hajlandó elhinni.
2018. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelentene neked, hogy nyíltad felvállalod magad, kiteszel egy táblát a hátadra, hogy leszbi vagyok gyertek csajok? Ettől még nem lesz több partnered. Ha érzed a nyitottságot valakin akkor csináld, max. visszautasít (vagy mert nem az, vagy mert nem tetszel neki), de semmit sem veszítesz. Ne görcsölj, próbálkozz előbb-utóbb sikerül :)
2019. júl. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!