Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet,hogy leszbikus vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy leszbikus vagyok és ez a tény megijeszt.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször felmerült bennem ez a kérdés a szexualitásommal kapcsolatban de mindig mellőztem.Nagyon sokat sírok emiatt és undorodom magamtól.A szüleim, meg senki más sem igazán elfogadó a közvetlen környezetemben,szóval ez még csak tetőzi a helyzetet.Nem szeretném elszomorítani őket de ugyanakkor hazugságban sem szeretnék élni. Volt egy srác,akibe azt hittem szerelmes vagyok és ez a tény megnyugtatott,mert tudtam,hogy így nem kell félnem attól,hogy a szüleim nem fogadnak el.Később rájöttem,hogy ez nem szerelem és sosem tudnám elképzelni,hogy megcsókolom vagy párkapcsolatot kezdek vele,viszont egy lánnyal igen.Amikor ez tudatosult bennem elkezdtem sírni és nem akartam elfogadni.Senki sincs akivel beszélhetnék erről és ha van valaki,aki hasonló problémákkal küzd/ött,annak szívesen meghallgatnám a tanácsát,vagy azt,hogy mit tehetnék,hogy ne undorodjak saját magamtól és képes legyek elfogadni azt,aki vagyok.

2021. dec. 28. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én 38 éves vagyok, és bár már volt férfival kapcsolatom, nagyon régóta érzem, hogy szeretnék nővel is lenni. Nem tudom ezt magamban elrendezni, de nem undorodom magamtól, csak félek kicsit meglépni, hogy egyáltalán tényleg élvezném-e.

Szerintem higgadtan próbáld meg átgondolni. Próbálj magadban lenni, megismerni önmagad, tisztázni mindent odabent. Lehet beletelik jópár hónapba, de a sírás és undorodás nem vezet sehová.

Aztán lehet, hogy jön egy pasi, akinél már nem érzel semmilyen kétséget.

2021. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el önmagad és ne érdekeljen a mások véleménye. Ne mond el a szüleidnek. Legyen a te titkod. Mikor már idősebb leszel és nagyobb önbizalmat lesz, esetleg már el is költöztél, akkor vald csak be a családodnak.
2021. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van fogadd el magad!Utána jönnek a szülők! De az rá ér még szerintem, ne félj! Én is át mentem ezen, nem könnyű igaz,de ne add fel.
2021. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tisztaznod kell magadban az érzéseidet, helyre kell tenned őket. Ahogy idősebb vagy egyre jobban fog menni. De ha ilyen erősen érzed magadban az h te meleg vagy, ne folytsd el, semmi képp. Másoknak ne akarj feltétlen meg felelni, mert az egy keserű sors lehet. Ez a te életét és egy van belőle.

Ha már sikerült magadban ezt rendbe rakni, elfogadni akkor fogsz könnyebben ismerkedni lányokkal.

Sok szerencsét kívánok.

2021. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nagyon jó, hogy írtál erről. Szerintem eleve nagy dolog, hogy figyelsz az érzéseidre és próbálsz nyitott lenni rájuk, elfogadni őket és keresni, hogy mi is az, ami jó neked, mégha elsőre nehéz, vagy ijesztő. Az önmagunkra találáshoz és az ennek megfelelő élet kialakításhoz van, hogy hosszú időre, sok türelemre és gyengédségre van szükség. Jó lenne, ha lennének majd bizalmasaid, akikkel meg tudod osztani az érzéseidet, gondolataidat. Illetve a Háttér Lelkisegély szolgálatát is keresd bátran: 137-37 ingyenes telefonszámon minden nap 18-23 óra között, ill. [link] -n minden hétfőn és szerdán 18-23 között.
2021. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, teljesne normális ha a lányokhoz vonzódsz, rengeteg lány leszbikus vagy biszex. Lehet, hogy ezt most nem hiszed el, mert a környezetedben nincs senki, aki felvállalná, de az iskoládban is van számos biszex/leszbikus lány, majd ha idősebb leszel, ki fog derülni róluk, csak most még ők is titkolják, ahogyan te is. Amikor 12 évesen rájöttem, hogy leszbikus vagyok, konkrétan azt hittem, hogy az egész megyében én vagyok az egyetlen, aztán később kiderült, hogy az évfolyamomban volt 1 meleg fiú és egy leszbikus lány, aztán gimiben is ismertem több leszbikus vagy biszex lányt.


A szüleid is el fogják fogadni idővel, hacsak nem nácik vagy ultrakeresztények. :D Persze tudom, hogy most nagyon félelmetes belegondolni, hogy ezt egyszer el kell mondanod nekik, de 99%, hogy idővel majd elfogadják. Nem tudom hány éves vagy, de egyértelmű, hogy még nagyon fiatal vagy, nem muszáj most azonnal elmondanod nekik, bőven ráér évek múlva, amikor készen állsz rá vagy amikor esetleg összejössz egy lánnyal.


Hogy mit tehetnél, hogy elfogadd magad: szerintem nézz olyan filmeket, sorozatokat, amiben leszbikus karakterek és kapcsolatok vannak. Nagyon sok ilyen van, nézz utána, így biztosan nem fogod egyedül érezni magad, én is ezt csináltam, sokat segített. :)

2022. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!