Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A valóságban is ennyire kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is ennyire kevés a fiús leszbikusok aránya, vagy csak Tinderen?

Figyelt kérdés
Fiúsabb, rövid hajú csaj (ami nekem az esetem lenne sajnos) hát szerintem maximum 10%, de talán annyi se. Valahogy nem erre számítottam, mikor regisztráltam. A valóságban is ilyenek az arányok, vagy a fiúsak kevésbé regisztrálnak társkeresőre?

2022. jan. 2. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen olyan nők után érdeklődő nőket is látsz, akik csak úgy miért ne alapon jelölték be a lehetőséget. Így ez nem reprezentatív. Nem csak leszbikusokat dob fel neked a tinder.
2022. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam. Kár, hogy nincs sok szűrési lehetőség. :(
2022. jan. 2. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Micsodaaa? Én pont belőlük látok többet,és nekem meg a nőiesek/vagy csak -sértőn írom,de nem úgy értem- nőnek kinézőek az eseteim😂

De sajnos heterókat is feldobál néha. Badoo-t tudnám még ajánlani,hogy ott próbáld meg! (Nem éri meg szűrőt használni jobban,minthogy kijelölöd: nők,mert valamiért a rendszer jóval kevesebbet/nem minden meleget dob be úgy,ha a szexualitást is szűröd)

2022. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatom az hogy ami a zsáered lenne pont azt nem látod, de nem csak a társkeresőn, hanem amúgy is. Nekem a csajosak a zsánereim mégis fiúsokat látok többet, fiús vagyok és legtöbbször abba futottam bele hogy nem tetszem a kiszemeltemnek, mert ő is a csajosakat kereste.
2022. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 90%-ban olyanok típusú lányok jönnek szembe 😅

Pedig nekem meg pont az ellenkező a zsánerem 😃

Lehet megyét kéne cserélünk.

2022. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy van egy réteg, akit ti fiúsnak láttok, én meg lányosnak... :D
2022. jan. 3. 15:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Feszbukon kell keresgélni, prides oldalak lajkoloi, lmbt s dolgok lajkolasa. Ismerősök ismerősének az ismerőse.
2022. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én csak fiúsakat látok 98%-ban,pedig nekem meg pont a nőiesek tetszenek!!

26N

2022. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó vagyok.

Én is nőies vagyok nyilván.

2022. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

En is inkabb fiusakat latok es a lanyosok jonnek be. Ezert is toroltem magam es hagytam :D


Ki erti ezt? 🤷‍♀️

2022. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!