Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amelyik leszbikusnak műkörmei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik leszbikusnak műkörmei vagy hosszú körmei vannak,ők valószínű nem ujjaznak igaz? Nektek tetszenek az ilyen stílusú lányok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hat kinek mi a hosszu. Par centissel meg siman lehet ujjazni. Ok 10centis kormokkel mar nem. 24L
2022. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hossz és a köröm kialakításának a függvénye, de tény hogy oroszlánkarmokkal nem nagyon lehet. S akkor mi van? Van még ezerféle mód amivel gyönyört lehet okozni.
2022. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
NEne ujjaz naykörömmel...nyald ki inkább!!
2022. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszenek.

18/L

2022. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ahogy mi szoktuk, úgy csak rövidre vágottal lehet :D Ha csak simán ki-be huzigálja valaki, akkor úgy nem gáz, de ha a hüvely falát is szeretné izgatni vele, akkor oda köröm nem való.
2022. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik annyira se máson se magamon. Engem a sima hosszabb köröm is zavar, mármint fajdalmat okoz 25/L
2022. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig bekapcsol a sziréna a fejemben, ha meglátok egy hosszú körmött egy nőn.. A kiszemelt arca után szinte egyből a keze után fürkészek. Én szeretném, ha oda kerülne a sor, hogy akarjon engem ujjazni. Szóval így egyáltalán nem jön be ez a stílus.
2022. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik az ujjazást. Csiklót izgatni meg tökéletesen lehet hosszú körömmel is.
2022. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!