Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Hány hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Hány hosszú kapcsolatotok volt és hány alkalmi?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz ez a bőröndös leszbikusok kifejezés? Tényleg mindenki egyből összeköltözik? Nekem ez mindig nagyon nehezen megy, kicsit fura is, hogy mások olyan gyorsan összecuccolnak.
2020. máj. 9. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus ismerősöm állandóan cserélgette a barátnőit, sose volt szó összeköltözésről
2020. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem 1 év után szakítottunk, és csak az előtte lévő hetekben merült fel az összeköltözés. Ez volt a leghosszabb kapcsolatom. 3-4 hónapos kapcsolatokban pedig mégcsak téma sem volt. Szerintem ez egyáltalán nem szexuális orientáció kérdése. Ismerek hetero párt, akik 1 hónap után összeköltöztek, és olyan leszbikus párt is, akik ezt 3 év után tették meg, mert addig úgy is elvoltak.
2020. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy komoly barátnőm volt, ott igaz, hogy "rögtön" költöztem is, de annak vége lett, azóta csak alkalmi (5)
2020. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fél év után költöztem össze exemmel, de éreztem, hogy nem nekem való, nem álltam rá készen. Jelenleg komoly kapcsolatot élek, de az össze költözés nem jött szóba. Tudja és megérti, hogy nekem idő kell és Ő is úgy van vele, hogy senki nem siet sehová.

Egyéjszakásom viszonylag sok volt, egyedülállóként szeretek ismerkedni és "vadászni ".

2020. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!