Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert olyan nehéz a pár találás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehéz a pár találás?

Figyelt kérdés
Miert ilyen nehéz leszbikuskent párt tálalni? Nem hogy komolya kapcsolatra de még szexkapcsolatra sem ( nem ez lenne a cél). Társkeresőkön vagy nem írnak vissza, de semmit vagy egyszerűen nincs egyezés, tul magasak az elvárásaim? Külső is nyilván fontos de az még inkabb hogy jól el tudjunk beszélgetni, a hűség, komolyan gondolja stb, stb. úgy érzem hogy ez lehetetlen küldetés

2022. jan. 21. 13:21
1 2
 11/14 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
89%

10-es, én is olyan társat szeretnék, aki őszinte, hűséges és hasonló gondolkodású, mint én vagy ha nem is olyan, akkor se legyen probléma köztünk, ha elüt a véleményünk, tiszteljük egymást és ne a szexet akarja összetartó erőnek a kapcsolatunkban. De nem gondolom ettől többnek, jobbnak és különlegesebbnek magam.

Egyre többen vannak, akik nem találják meg a megfelelő párt, csak megelégszenek valakivel, de ettől függetlenül másoknak nem kell olyannak lenni, hogy összejönnek bárkivel, csak ne legyenek egyedül. Kevés olyan embert tudok mutatni neked, aki igazán boldog kapcsolatban él. Az emberi értékek valamikor, valahol nagyon elvesztek.

A másik meg, hogy kamu tréner... ami neked nem segít, másnak segíthet. Ennyi erővel pszichológusok se legyenek a földön, mert az ismerőseim körében egyetlen egy olyan embert tudok, akinek segített, a többinek semmit sem ért. Nem voltam még semmilyen trénernél, sem pszichológusnál, de nem fikázom le a munkájukat. Ezzel a hozzászólással inkább te voltál az, aki magasabb szintre emelte magát.

Jöttél, olvastál, beszóltál és most egy rövid időre jól érzed magad, majd mész a következő kérdés alá, hogy kissé agresszívebb stílusban leolthasd. De ebben az esetben gondolom már nem veled va baj, hanem mégis az egész univerzummal.

2022. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pszichológusok át ne vegyük már egy kalap alá ilyen kamu senkikkel mint a szabópéter meg a többi, akik a hülyék átveréséből vesznek jachtot.
2022. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
Egyetemet végzett emberek a pszichológusok, és lám, az emberek többségének semmit nem ér. Engem különösebben nem érdekel Szabó Péter, 1 könyvét olvastam el és azt mondtam, hogy köszönöm, nekem ez nem segít, több pénzt miatta nem adok ki. De ezek szerint másoknak valamiért mégis jó, ha meg tudja szedni magát belőle. Sőt, ismerek is olyan embert, akinek bevált. Bizony, mi emberek ilyen különbözőek vagyunk.
2022. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

A pszichológia azokon nem segít pont, akik azt hiszik, hogy a pszichés problémákat 3 bullshit idézettel meg lehet oldani, és nem hajlandóak belefektetni a többéves munkát, hogy igazi és ne egy hamis, önámító eredményt érjenek el.

Egy tanárom egyszer azt mondta, hogy onnan lehet tudni, hogy egy módszer kamu, hogy gyorsan jó eredményt ígér. Na, a trénere ennek iskolapéldája. A lustaság adószedői.

2022. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!