Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Volt már régebben, ittas állapotban 1-2 kalandom lányokkal, de csóknál nem nagyon mentünk tovább.

Azóta ezt a dolgot teljesen el nyomtam magamban, van egy 7 éves párkapcsolatom, és mára már a férjem is. Viszont, mostanában szex közben ezek a rég megélt pillanatok villannak be.


2022. jan. 26. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2022. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
igen
2022. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És akkor most mi tévő legyek?

Szeretem a férjem, van egy közös gyerekünk is. Eszem ágában sem jutna elhagyni őt, de lassan ez az állapot tarthatatlan lesz.. vajon ha kiélném vágyaimat “normalizálódna” a helyzet?

2022. jan. 26. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
kérdezz rá a hármasra vagy ha van másik pár aki közeli barátotok akkor kérdezz rá úgy hogy velük közösen
2022. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt valahogy nem tudom elképzelni , vagy legalábbis egyenlőre nem.. az elsőt szeretném csak kettesben megéri az illető el
2022. jan. 26. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről a pároddal? Sok függ attól, hogy mennyire tudna nyitott lenni arra, hogy te megéld a vágyaidat. De semmiképp sem javaslom, hogy megcsald a párod.
2022. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szende-lány ***** válasza:
41%

Jaj, annyira nem szeretem ezt amikor egy nőről azt olvassák itt, hogy nagy néha fantáziál lányokról, akkor máris elkönyvelik itt, hogy igen-igen te biszex vagy!

DEHOGY!

Még a szakértők is azt mondják, hogy teljesen normális az, ha szex közben másról fantáziálsz.

És itt csak erről van szó! Semmi többről! Ne lássatok már bele rögtön mindenfélét egy kis fantáziálgatásba! Ráadásul szex közben!

Ez el fog múlni, és jön majd egy másik fantázia, ami átveszi ennek a helyét.

2022. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Most őszintén, mitől "normalizálódna" a helyzet? Ha éhes vagy, és eszel egyet, utána nem leszel többet éhes? Ha fantáziálsz róla, akkor mondhat bárki bármit, minimum enyhén bi vagy, amivel egyébként nincs semmi gond. De nem KELL feltétlen megélni minden vágyat. Ez a mai hedonista felfogás hátulütője, hogy mindenki azt hiszi, neki minden jár, és kell is, különben nem érzi magát jól. Pedig nem kaphatsz meg mindig mindent. Ahogy a párod sem mehet el néha egy barnával (ha szőke vagy pl), mert neki az is nagyon tetszik, és hiányérzete van, ha csak veled lehet. Ahogy mindenkinek vannak néha olyan vágyai, amik nem teljesülnek, ezt is meg kell tanulni elfogadni. Arra koncentrálj, amid van, és ne arra, amid nincs. Persze kivétel, ha tényleg olyanok vagytok mindketten, hogy meg tudjátok beszélni, és mondjuk tarthatsz barátnőt mellette, vagy nyitottak vagytok hármasra, vagy bármi más. De ehhez mindkét fél beleegyezése kell, és azt meg ne hidd, hogy majd egy alkalom után elmúlik minden. Max, ha olyan rossz volt :D
2022. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

"Amit nem ismersz az nem hiányzik!" De az is azért érdekes, hogy csak illuminált állapotban eset meg másik lánnyal a csók teljesen tiszta fejjel nem. Az egészen nagy eséllyel prognosztizálható, ha megesik egy lánnyal a kaland teljes mértékben nem csak csók. Akkor még jobban fogod akarni újra és újra.


De én nem kockáztatnám meg megcsalással esetleg a dolgot.[tudom ilyet nem írtál] Ezt meg kell beszélni pároddal. Szerintem esélyes, hogy megértő lenne férfiakból kiindulva. De sok múlik a tálaláson az is biztos, hogy vezetnéd fel a témát.


#8

"Max, ha olyan rossz volt :D"

Ilyen létezik szerinted, hogy kétszer is volt már csók és vágyik rá, hogy megtörténjen aztán azt mondja utána, hú de rossz volt nem esett jól. [?]

Kizárt 0,1 % esély jelen szituációban, hogy nem jönne be neki szerintem. :D


F.

2022. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!