Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék? Esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék? Esetleg biszexuális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is volt bennem valami fura... óvodában volt barátnőm, nem tudom, mennyit jelent ez. Azóta volt már, presze, pasim is, és lefelüdtünk, és jó volt, élveztem, ám nem volt az igazi. Vagyis néha (elég sokszor) gondolok arra, hogy lehet, nem is hetero vagyok, a stílusom is elég fiús. Szerintem nem vagyok hetero, de nem tudom, hogyan tudta ezt más eldönteni.

Tudnátok segíteni?



18l


2019. ápr. 5. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Aj...ezt magadba erzed ennyi mas nem tudja megmondani hogy mi vagy!

L

2019. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, amit mindenki sajat magarol tudja eldonteni, hogy melyik kategoriaba esik. Aminek erzed magad, kiserletezz.
2019. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni hogy kísérletezz. Abba nem halt még bele senki sem. Az, hogy egy pasival nem volt olyan jó a szex nem jelent semmit, ahogy az sem, hogy fiús vagy. Ha azt érzed foglalkoztatnak a lányok, csak úgy lehetsz biztos benne, ha kipróbálod azt is. Viszont így első olvasásra én azt mondanám leszbikus turi nem vagy ha élvezted a szexet a sráccal.
2019. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!