Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Okozott nálatok gondot már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott nálatok gondot már a párotok/kiszemeltetek legjobb barátnőhöz való túlzott kötődése?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy alapvető vagy fontos kérdéseknél is már maga elé helyezi az ő véleményét.

Már egy elég fontos dolognál múltkor nem igazán tetszett hogy ilyen van (lehet valaki itt ki is akadna). Az volt lehet a szerencsém hogy a legjobb barátnője már most kedvel engem. (Én is őt,mert egy hullámon vagyunk) Majd egy alapvető döntési dolognál is az ő véleményét veszi elő magában és amiatt bizonytalanodik el. Meg egyszer úgy éreztem mintha az lenne a fontos hogy a legjobb barátnőnek megfeleljek.

Ez így megy mindenhol? Nekem már csak srácbarátaim vannak,egyikükkel megosztottam még a fontosabb gondnál az akkor adott problémámat,ő azt javasolta akkor,hogy hagyjam,de úgy éreztem másnap felkelve hogy nem kéne,ezért nem is hagytam és a másik oldalon nem tudom ez is így lenne e. (/lett volna-e)

Barátságot sosem tennék tönkre,kapcsolat meg még nincs de saját tapasztalatokra kíváncsi lennék. (Náluk volt hogy egy nő tönkre akarta vágni köztük a dolgot)


2022. jan. 29. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Volt neki kell dönteni hogy kire hallgat, ha barátnőkre akkor ez van, tovább kell állni, nem kell belegabalyodni ilyenbe. Sajat maganak el kell tudni dönteni hogy mennyire vagy fontos és kell lennie saját velemenyenek is. 25/L van masik p#na a bolygón.
2022. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég zavaros.
2022. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!