Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azon agyalok néha, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon agyalok néha, hogy nem lennék igazán hozzá való. Mit tesztek ilyenkor, vagy mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Most is, hogy éjjel van és rosszabb napom is megint (lelkileg), elgondolkozok ilyen esetekben, hogy a lány akinek tetszem és ő is nekem, nem biztos, hogy valójában jó lennék mellé. Mindenkihez illik egy személyiség (pl poénkodóshoz full komoly ember nem igazán passzol) és 2 hete randiztunk és már akkor felmerült bennem. Az exei által gondolok erre, mert én nem olyan vagyok, és meg is említettem neki pár nappal később, hogy szerintem milyet keres de ott biztosítva lettem, hogy rosszul gondolom.

Mindenkinek önbizalomhiány ugrik be gondolom, részben van is, de inkább vele szemben van ilyenem, mert elfogadom magam, csak kezdek szerintem beleszeretni, ahogy megfigyelem magam és az érzéseim, ami nekem talán gyors is, mert nehezen leszek az és félek megszeretni, mert félek kötődni is, mert nem akarok padlóra kerülni. Csak ez meg bizalmi kétségeket is magával hoz. Meg úgy érzem, hamar kiderülne, hogy mégis más lány kell neki vagy nő, mert sokban különbözünk, és akkor hiába kockáztattam meg nyitottam meg magam. Ez nem jelent túl jót, vagy inkább pont hogy jót jelez?


2022. jan. 31. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azok azért exek, mert nem működött velük. Valószínű azért nem hozzájuk hasonlót keres.

És ne akard jobban tudni, hogy ő mit akar. Ne éld bele magad semmibe, hogy ne koppanj nagyot csak élvezd ki, ha kölcsönösen akarjátok ne ezzel rontsd el.

2022. jan. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Túl hamar esel szerelembe, túl hamar gondolod túl a dolgokat. Még csak 2 hete randiztatok. Hagyj időt ennek a kapcsolatnak. Ismerd meg jobban, utána találd ki mi lesz a jó nektek.
2022. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már több, mint 2 hónapja beszélünk, de csak néha érzem úgy, akkor is szeretethiányos állapotokban, úgyhogy még biztos nincs. Csak a kapcsolatra gondolok, akkor is összeszorul a gyomrom, pedig kapcsolatot szeretnék, csak tartok a kötelezettségektől.


Köszönöm, mert megnyugtatóak a válaszok, meg tudom túlgondolom, csak a múlt miatt van benne visszahúzás. Ezen a vonalon kezdtem, meg akartam/akarok maradni, hogy élvezem, nem gondolkodom ennyit, de mégis ilyen bizonytalanságok meg feljönnek.

2022. jan. 31. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj ennyire a szerelmi csalódásoktól! Inkább járni sem tanultál volna meg csak azért, mert tudod, hogy eleshetsz? Aki nem kockáztat, nem is nyer!

A szerelem a legcsodálatosabb érzés és hülyeség szerintem visszafogni magad csak azért, mert félsz, hogy megsérülhetsz. A félelem elront mindent. Akár még jól is elsülhet a dolog köztetek, de ha nem, akkor sem döl össze a világ. Lazíts csajszi és inkább élvezd ki minden pillanatát az együtt töltött perceknek! :)

2022. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm útolsó,ezen a gondolaton próbálok menni,mert ezt akarom!☺
2022. febr. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen, örülök, hogy segíthettem! :)

Saját tapasztalatból írtam. Én most vagyok túl egy szerelmi csalódáson, de egy percig se bánom azt, ami történt, mert 1. mindig van valami levonható tanulság, 2. attól még az együtt töltött percek csodálatosak voltak és mindig jó szájízzel fogok rájuk visszagondolni.

Hisz ha 1 évig, ha 1 hónapig, ha csak 1 hétig tart a szerelem, akkor is megéri a boldog pillanatok miatt szerintem! :)

2022. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt felejtettem el,mert alapvetően ugyanígy gondolom. Nekem is volt csalódásom,másfél évig viszonzatlan szerelem,azóta sem éreztem,csak most vagy abban,hogy lehetséges,és mégis hiába volt toxikus baráti barátnőm,hiába volt miatta depressziós szakaszom,de csak a jó dolgok jutnak eszembe,amiket meg nem éltem meg azóta sem,és minden emberrel egyedi a boldogság. Egyedül szerintem a depresszió miatt félek,hogy lehúzna annyira,mert akkor sem gondoltam,nem is engedtem volna meg magamnak,ha tudom,hogy egy ember lehúzzon,de van amit nem lehet irányítani,és ezt sem kéne megpróbálnom,mert felesleges,és magamat dobnám a gödörbe😊
2022. febr. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!