Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Estetek már abba a hibába egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már abba a hibába egy párkapcsolaton belül, hogy egy lány inkább volt a példaképetek, mint társatok?

Figyelt kérdés

Amikor a másikban inkább valami elérendő ideált láttatok meg és a párotok olyan tulajdonságokkal rendelkezett, olyan dolgokban volt kiemelkedő, amikben ti nem igazán?

Persze ez nem feltétlen kell, hogy hiba legyen. Olyan tapasztalatokat is várok, amikben ez a felállás jól sült el.

Sajnos az én esetemben nem és a párkapcsolat alatt ezt észre sem vettem. Ami pedig hozzátett a kapcsolat romlásához, hogy a rajongásom nem került viszonzásra.

Csak érdekelne más leszbikus, biszex lányok kerültek e már ilyen szituációba.



2022. febr. 6. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, azt hiszem igen, de en olyan vagyok ha szeretek valakit akk mindenet szeretem minden porcikáját, már már rajongásig, de nem tudom hogy ez az e amire te gondolsz. 25/L
2022. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy olyan szeretnél lenni, azokkal a skillekkel, tulajdonságokkal szeretnél rendelkezni, mint ő.
2022. febr. 6. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen fordult elő velem ilyesmi, mind a plátói barátnőkkel mind a crushjaimmal. Mikor idősebb lettem már nem. Nem vagy te is nagyon fiatal még?
2022. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most 26 vagyok, de az eset, amiről írtam 18 éves korom körül történt és első barátnő volt. Tehát mondhatni ez természetes hogy megesett? Mert akkoriban nagyon bántottam magam emiatt.
2022. febr. 6. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem jöttek össze velem ezek a személyek.
2022. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
74%
Mért hiba az, ha felnézel valakire, akit szeretsz? Egyáltalán milyen szerelem az, ahol nem nélkül való fárosznem válsz jobb emberré a párod mellett? Nagyon éretlen gondolkodásra vall, hogy te vagy a hibátlan fárosz, aki jószerivel csak megtűri maga mellett a silány pórnépet.
2022. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
73%
Elnézést, figyelmetlen voltam, nem néztem a kategóriát. Mindazonáltal a véleményemet fenntartom. Szeretni olyasvalakit érdemes, aki jobb nálunk, s a ki mellett mi is jobb emberré válunk.
2022. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, estem már ebbe a hibába.

mondjuk nem voltunk együtt, de évekig voltam szerelmes ilyen személybe, nem lett jó vége

2022. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!