Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi zajlhatott le a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlhatott le a lány fejében? Mégis mi lehetett ez a hirtelen fordulat?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lett, de remélem van aki szeret olvasni :DDD


Több, mint egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal akivel két hétig minden nap reggeltől hajnalokig regényeket írkáltunk messengeren. Első találkozásunkkor már ott aludtam nála, mert hideg is volt és a vírus miatt sem tudtunk hova elmenni(utaznom kellett hozzá pár órát). Eleje nehézkesen ment, de iszogattunk és egyre jobban fel tudtunk így oldódni. Nagyon jól elvoltunk, nem is gondoltam rá, hogy bármit lépnem kéne felé, hisz nem szeretem mikor először találkozik két ember és egyből egymásnak esnek vagy bármi ilyet csinálnak. Nem voltunk részegek, csak minimálisan beütött a pia estére. Mikor aludni készültünk kicsit húztuk egymás agyát, hogy ki mer előbb csókolni. Nos, egy idő után már annyira szórakozott velem, hogy megcsókoltam és egész este elvoltunk, de nem volt szex. Másnap reggel is egész végig összebújtunk, sorozatoztunk, akkor is játszadóztunk egymással, hogy ki bírja tovább csók nélkül stb... láttam rajta, hogy nagyon élvezte... (nem képzeltem be, mert mindig ilyenkor biztosra szeretek menni, hogy a másik tényleg élvezi-e, nem szeretek dolgokat beképzelni) A másik oka annak, ami miatt elhittem, hogy viszont "szeret"/ kezd jóval többet érezni, mikor erősen ölelgetett, hosszasan a szemembe nézett és az arcomat simogatta. Ilyenkor szerintem nyílvánvaló, és lehet érezni a másikon, hogy bőven vannak erős érzelmei. Legalábbis én nem tudnám a másikat ölelgetni és simogatni órákig úgy, hogy ha nem lennének erős érzelmeim feléje. Mielőtt hazamentem nem bírta tovább és letepert, ráadásul mikor felkeltünk és kikísért egész végig remegett a lába... még a liftben is lesmárolt és nem akart elengedni.

Utána rá még egy hétig beszélgettünk, szintén ugyanúgy rengeteget... Viszont itt jött egy hatalmas fordulat az exe miatt, akit előttem ismert meg 1 hónappal és összejött vele 2 hétre, majd egy vita során szét is mentek. Megjegyzem, az exe hagyta ott azzal a kifogással, hogy "nem érdemli meg őt".

Aztán szinte utána egyből jöttem én, és a találkozásunk utáni első héten már ráírt az exe, hogy nem tudja őt elfelejteni... a csaj viszont megírta nekem őszintén, hogy ráírt az exe. Akkor már tudtam, hogy valami nincs rendben. Direkt rákérdeztem, hogy érez-e még iránta valamit, mert ha igen, akkor nem kell ismerkednünk, se beszélnünk egymással, nem fogok megharagudni, csak legyen őszinte, nem vagyunk már gyerekek (mindketten 23 évesek vagyunk). Leírta egy regényben, hogy nem érez iránta semmit, tovább lépett már amennyire kell, csak amiatt érzi rosszul magát, amiket tett vele (nagyon durván megbántotta, midnenért leszólta, megalázta...). Meg azzal jött, hogy rólam már mesélt az anyjának is, és tovább akar ismerkedni velem stb... Ezután elhittem neki, hogy nem akar semmit az exétől, főleg hogy egyből le is tiltotta. Mégis ekkor jöttek a bajok :'D

Én napokig nem sejtettem semmit, mert ugyanúgy beszélt velem, mint eddig. Csak aztán mikor mentem volna fel hozzá (hajnali fél 5-kor indultam és 3 órát utaztam) 3 órás út után mielőtt odaértem volna a lakásához közölte velem messengeren, hogy ne menjek, mert összejött az exével (gondolom aznap reggel, vagy már előtte lévő nap? :D). Köpni nyelni nem tudtam.

Próbált magyarázkódni, de konkrét választ nem kaptam tőle, ő maga se tudta. Annyit írt, hogy pár napja felkereste őt az exe és órákig győzködte, olyanokat mondott neki, hogy ha nem próbálja meg újra vele, akkor öngyilkos lesz, megöli magát, nem tud élni nélküle stb...

és 2-3 nap hosszas gondolkodás, "gyötrődés" után közölte velem messengeren mikor már majdnem a lakása előtt voltam, hogy ő ezt nem bírja, összejött az exével, zavarodott, hazudott nekem, mert mégis érez valamit iránta, de rá pár percre már csak manipulálva érezte magát. Arról nem is beszélve, hogy mikor mentem volna hozzá már az exe készült ott aludni nála.


Nos, ehhez mit szóltok? Mi történhetett pár nap alatt? Főleg ezek után ami köztünk történt mi lehetett ez a hirtelen fordulat? Miért kellett ilyen későn szólnia és így átbasznia? Ilyen még sose történt velem... pedig volt már két hosszabb kapcsolatom, én is csináltam fiatalabb koromban hülyeségeket, amiket a mai napig bánok, de ez...... MINEK KELLETT VÁRNIA ADDIG AMEDDIG A LAKÁSÁHOZ NEM ÉREK EGY 3 ÓRÁS ÚT UTÁN? Pedig előtte levő este épp arról beszélt nekem, hogy milyen filmet akar megnézni velem stb... reggel is mikor elindultam tök normális volt, aztán mikor majdnem odaértem bekattant. Tudom, hogy őszinte volt velem, mert azt is elmondta, mikor ráírt az exe, meg tényleg ezzel a pár napos dologgal sem tudott várni "többet" és nagyon rosszul érezte magát emiatt. Azt vettem észre, mintha ellentmondásosak lettek volna a szavai.


Mondjátok meg nekem, hogy egy érző ember hogy képes még az egyik héten egyik lányt ölelgetni, simogatni aztán a másik héten már a másikat??????(úgy, hogy elküldi az egyiket, és aznap már jön a másik ott aludni...) Mondom, én sem vagyok szent, sőt több hülyeséget csináltam mint ő, de én ÉRZELMILEG NEM BÍRNÁM!!!! Mégha csak egy pótlék is voltam neki, mégha csak tényleg arra kellettem, hogy könnyebb legyen neki túllépni a csalódáson, MIÉRT VÁRT A VÉGSŐKIG, MIÉRT VÁRTA MEG HOGY UTAZZAK TÖBB MINT 3 ÓRÁT? Tudom, hogy nem rossz ember, mégis hogy tehetett ilyet...?



2021. ápr. 4. 21:21
A kérdező szavazást indított:
szimplán csak álszent (mindig magyarázkodik, hogy jó fényben tüntesse fel magát)
maga se tudta mit csinál, meg fogja bánni
manipulálták (ebben az esetben megsajnálta az exét)
pótlék voltam neki, hiszen jött az exe és el is dobott
49 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az öngyílkossággal zsarolás tényleg a legalja.

Nem tudok értelmes magyarázatot adni.

De az, hogy konkrétan megvárta, hogy leutazz 3 órát hajnali 5-ös indulással és képes volt akkor kész tények elé állítani, amikor már úton voltál a háza felé...

Nekem pasiként egy ilyen húzás bőven elég lenne, hogy többet ne akarjam rápazarolni az időmet.

Az exével meg megérdemlik egymást.

2021. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ott nagyon fura és offos lenne, hogy egy pár hetes "kapcsolat" akármi után szakít, egyből az ágyába kerülök én is. Szóval én már itt nagyon azt érezném, hogy valami gond van vele. Lelki sérült, kapcsolatfüggő, határozatlan, kihasznált, ezek jutnak eszembe róla.
2021. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább zavarodott és maga sem tudja, mit akar, manipulálható. Tudom, egyszerű ezt mondani, de az ilyet ott kell hagyni még akkor is, ha később keres, mert mégisbelédfüligszerelmetes.


Az érkezésed előtt szólni kicsivel (főleg messengeren) pedig finoman szólva is gerinctelen dolog volt.

2021. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mentegesd, ne sajnáld és ne keress számára kifogásokat! Senkivel nem csinálunk olyat, mint amit ő tett, nemhogy olyan személlyel, aki fontos számunkra. Nyilvánvalóan nincs túl az exén, az is egyértelmü, hogy az egy toxikus kapcsolat, ők még sokáig fogják ezt a se veled, se nélküled játékot játszani és rendszeresen rángatnak majd bele másokat is, úgy mint téged. A legjobb, ha te innentől teljesen kiszállsz, ne akarj a barátja lenni (szerintem ezt fogja kérni, mert szüksége lesz arra, hogy ott legyél b tervnek, ha köztük megint elcsesződik), abban meg főleg ne reménykedj, hogy ez egy boldog kiegyensúlyozott kapcsolat lesz a végén, mint a filmekben.
2021. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-esnek nagyon igazat tudok adni. Ha jót akarsz magadnak, kerüld el jó messzire az ilyen embereket.
2021. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fhu sajnálom:(

Nekem is van egy hasonló sztorim, nem teljesen ez de a lényeg ugyanaz. Vannak sajnos ilyenek akik ilyen szinten hülyének néznek...

Ilyenkor vesztem el a hitemet az emberekben esküszöm😔

2021. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kiírása óta változott valami? Beszéltek még messengeren?
2021. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek nekem!

És a kérdésre válaszolva, azóta már egyáltalán nem beszélek vele amióta egy három órás út után közölte velem a tényeket. Főleg, hogy még aznap összejött az exével...

2021. ápr. 8. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!