Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik évek óta együtt vannak..?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik évek óta együtt vannak..?

Figyelt kérdés

Közös kasszán vagytok a párotokkal?

Akik évek óta biszexuális nővel alkotnak egy párt, nem félnek attól, hogy esetleg idővel a párjuk mégis férfi mellett képzeli el a jövőjét?

Mik azok amiken össze szoktatok veszni. Korosztályt is írjatok.

Kíváncsi vagyok.

2,5 éves kapcsolatom ért véget, mi nem voltunk közös kasszán, exem pasival jött össze.



2022. febr. 6. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőle. Nem vagyunk közös kasszán. A vita témák részéről féltékenység és nem elég együtt töltött idő!
2022. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk vége felé nálunk is a féltékenység és a nem elég együtt töltött idő.
2022. febr. 6. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En lesznikus lannyal voltam es en is az vagyok masokon vesztünk össze, mindenkinek mas a gond ez nem hiszem h a szexualitastol függ 25/L
2022. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom, attól, hogy biszex nem csalna meg sem nővel, sem pasival. Nem félek, teljes bizalommal vagyunk egymás felé.

A kapcsolatunk eleje óta közös kasszán vagyunk, valahogy nagyon természetesen jött magától.

Nem jellemző, hogy veszekedjünk, néha vannak parázs vitáin, de az is súlytalan dolgokról.

7 éve vagyunk együtt, ő 37,én 27.

2022. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem nagyon ritka az ilyen hosszútávú kapcsolat, legalábbis ezt tapasztalom a mi köreinkben. Gratula!
2022. febr. 6. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biszexkent egy leszbi lannyal voltam egyutt.

Sajnos nem tudta elfogadni h en nem leszbi vagyok es a folyamatos feltekenysege betett a kapcsolatnak.

Pedig soha nem csaltam volna meg, imadtam minden porcikajat!

2022. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

•Közös kasszán vagytok a párotokkal?


Nem, felesbe fizetünk mindent, de nagyon más a viszonyunk a pénzzel. A barátnőm költekezősebb, de minden hónapban azonos összeget keres amit beoszt. Én spórolósabb típus vagyok, és egyéni vállalkozó vagyok, szóval össze-vissza keresek, néha többet mint ő, néha kicsit kevesebbet.


•Akik évek óta biszexuális nővel alkotnak egy párt, nem félnek attól, hogy esetleg idővel a párjuk mégis férfi mellett képzeli el a jövőjét?


A párom nem biszex, de ha már ott tartanák, hogy elhagy, akkor már édesboldog tök mindegy mit csinál később, nem?

Nincs két egyforma kapcsolat, szóval ezen az elven minden kapcsolatban hiányzik valami, ami egy más pár esetén megvan, de az emberek mégis kitartanak egymás mellett.

Szerintem ne gyárts ebből komplexust meg ideológiát, tök felesleges ebbe beleélned magad.


•Mik azok amiken össze szoktatok veszni.


Igazán komoly veszekedésünk nem volt eddig. Kis pitiáner hisztik persze igen. Pl ki mikor takarít, pakold el a cuccaidat, vasárnap este van és elfogyott a kenyér, ha borotválkozol mért nem öblíted ki a kádat...ilyenek.


•Korosztályt is írjatok.

30as éveik eleje, 5 éve vagyunk együtt.

2022. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

11 ève vagyunk együtt, neki is van külön számlája meg nekem is.

Ettől függetlenül egy háztartásban lakunk, hol ő vásárol be, hol èn.

Rezsit ő fizeti meg a bèrlèst, mert csak így tudtuk megoldani akkoriban, szoktam neki utalni, hogy ne kerüljön minuszba, az èn pènzem maradèka megy a spórolós számlánkra.

Általában együtt veszünk mindent, nincs enyèm/tièd.


Mindketten leszbikusok vagyunk.

Összeveszni max az ő lekicsinylő családja vègett szoktunk, máson nem.

Ha megcsalna azt is egy nővel tennè, annyit kèrtünk egymástól, hogy mondja el a másik, ha van valakije. Ne csináljunk hülyèt egymásból.

Ez ennyiben is maradt kb 10 ève.

Happy van 🥰

2022. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!