Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sosem tudom meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudom meg?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam idősebb nőkkel de sehogy se volt jó. Lehet túlizgulom vagy mert fiatal vagyok azért nem élvezem velük a szexet?

2022. febr. 8. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Sosem.
2022. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy fejben ez izgat, nem biztos, hogy a valóságban is működik.

Vagy rossz partner(eke)t fogtál ki eddig.

2022. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen lehet a partnerek voltak nekem túl rámenősek
2022. febr. 8. 11:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tovább kell keresni :)
2022. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na csak hogy mindenki lássa, olvassa értse!beteg faszik írkálnak itt nekem. Az egyik kényeztetne ha elég büdös a pinám meg a talpam nap végére viszont szerinte azok az idősebb nők akik velem voltak börtönt érdemelnének mert betegek. A másik pasi udvarolna és meghódítana. A harmadik öregdiák néven elítéli a leszbikusokat és meg akar téríteni. És még sorolhatnám. Viszont egyiküknek sem jut eszébe hogy az alex név amit használok az Alexandra lenne. De azért alexként is megdugnának gondolom. Szenny ez az oldal!!!!!
2022. febr. 8. 11:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a bnője egy tőlem 15 évvel idősebb nőnek.Nekem nagyon jó volt a szex.Ismerte a csínját-bínját a szeretkezésnek.Konkrétan 41 volt,középkorú.
2022. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6: miért lett vége?
2022. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vége lett a kapcsinak,nem Magyarországon él már.
2022. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, igen, ez az oldal nagyrészt szenny és szűz 35 éves férfiak írnak ide jórészt, elég fura, hogy ezt csak most vetted észre. Ide főleg röhögni kell jönni, a privátokat meg egyszerűen ignorálni.
2022. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam regisztrálva csak olvasgattam, a kérdésem miatt muszaly volt regelni, de bődület ami itt van🤷‍♀️
2022. febr. 8. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!