Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/bi lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/bi lányok, nektek is megvan a környezetetekben az a vonzó hetero lány, akinek fogalma sincs, hogy vonzónak tartjátok, és eléggé belepirulna, ha megtudná, miket szoktatok vele elképzelni?

Figyelt kérdés
Nálam a munkahelyen van egy elég cuki lány a recepción... Néha nem tudom, sikerül-e lepleznem a vonzalmam. Nektek is megvan ez a lány az életetekben? Ti jól tudjátok leplezni, ha ilyen helyzetben vagytok?

2022. márc. 10. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy csak nem tudja magáról, hogy bi :)
2022. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én próbáltam leplezni (eleinte magam előtt is), hogy tetszik, de ezt a másik egy idő után megérzi. Főleg, hogy mi elég közel kerültünk egymáshoz a meló helyen. Dumáltunk sok féléről. Heteró volt, bár utóbb kiderült a volt legjobb barátnőjétől, hogy gimiben húzta nem csak a fiúk, de néha a lányok agyát is. Tudta is rólam, hogy meleg vagyok, mert egyszer elmondtam neki. Szerintem jó kis ego boost volt számára, hogy én csillogtattam rá a szemem, de amikor ez számára gondolom túl sokká vált, hirtelen elkezdett drámázni és eltűnt az életemből. Szóval nem lett végül happy end.
2022. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nincs, az aszkézis ezen formáját inkább kihagyom.
2022. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

igen, megvan, és a múltban is megvolt többször.

szerintem ego növelőnek jó lehetek, mert ugrom mindenre vele kapcsolatban, gyakorlatilag mint egy papucs :c

2022. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen még általános 8.-ban, ráadásul ölelgetett, hiába szorongtam és nem kezdeményeztem beszélgetést, mindig jött és foglalkozott velem 😅 nagyon édes egy lány volt, de sajnos nem is nagyon fogadta el a leszbikusokat, így nem mertem neki elmondani az érzéseimet
2022. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!