Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit akart a nővéremtől ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart a nővéremtől ez a két leszbi csaj?

Figyelt kérdés

A hétvégén házibuliban voltunk, volt ott két leszbi csaj akik egymással kapcsolatban voltak, mégis a nővéremmel voltak elfoglalva, pedig ő full heteró, meg elkezdték taperólni is. Megmarkolták, csapkodták a seggét, meg ilyenek.

Mit akartak tulajdonképpen?



2022. márc. 21. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Bevenni harmadiknak.
2022. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Tesztelték meddig hajlandó elmenni.

Nekem egy biszex barátnőm azt mondta hogy minden nőben lakozik egy kis vonzalom a saját nemünk iránt.

Egyébként igaza volt :)

2022. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell aggódnod, mert nem tudják teherbe ejteni. Ha tényleg csak fogdosták és nem nyúltak erőszakosan a bugyijába, akkor nincs semmi baj.
2022. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Vajon mit? Pasikból is van épp elég ilyen bunkó, azon mégsincs senki fennakadva.

Olyan meg nincs, hogy minden nőben lenne kicsi, ez csak egy álom, aki hetero az hetero.

2022. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is csak tesztelték,játszottak vele.

Amúgy mi volt a reakciója?

2022. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Rácsaptak a seggére?Akkor biztos vonzódtak hozzá.Én ezt nőként csak olyannal csinálnám, akihez vonzódom. ;)
2022. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Úgy kezdődött hogy az egyik leszbi csaj rácsapott valamiért a seggére, akkor a nővérem veszekedett vele meg elkezdte kifelé taszigálni (ezt nem láttam csak mesélték) aztán valahogy ott termett a másik csaj is és a nővéremet beszorították egy sarokba, és ott tapizták le.

2022. márc. 25. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Kamu kérdés.
2022. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Probalkoztak....
2022. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Próbálkoztak, hogy átállítják a saját oldalukra. Szeretik a friss puncit.
2022. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!