Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy egy domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy domináns hetero csaj, szó szerint meghunyászkodik egy leszbi csaj előtt?

Figyelt kérdés

Mintha félne tőle, de miért?

Szerintetek hogy alakulhatott ez ki így?

Szellemileg és fizikailag is alárendelődik a leszbi csajnak, pedig amúgy meg tudja magát védeni.



2021. aug. 21. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy felsőbbrendűnek érzékeli a leszbikus lányt.
2021. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1es

Mitől?

Magától biztos hogy nem mert utálja a leszbiket.

2021. aug. 21. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy azért, mert hatalma van felette és ezt utálja, de fel is izgatja. Szerintem.
2021. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3as

Mi az hogy hatalma van felette?

Hogyan?

2021. aug. 21. 23:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit más, de voltam hasonló helyzetben. Nem is teljesen múltidőben. Ilyenkor haragot is érzel az iránt, akinek a tulajdona vágysz lenni, amiért neki nem fontos téged birtokolni. Érzelmileg gúzsba vagy kötve. Szexuális ösztönök és ellenszenv csapnak össze.
2021. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5ös

Ezt kifejtenéd kicsit részletesebben?

Akár privibe is jöhet.

2021. aug. 21. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy biszex és férfiakkal szemben domináns, lányokkal szemben viszont szubmisszív. Én is ilyen vagyok.
2021. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7es

Ha férfiakkal szemben tud dominálni akkor egy csajjal szemben miért nem?

Amúgy nincsenek jóban sem úgyhogy tuti nincs köztük semmi.

2021. aug. 21. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az életben pl. nagyon domináns vagyok mindenki szerint. Viszont párommal pedig pont nem, totál alárendelődöm annak, akit szeretek.
2021. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok, és észrevettem, hogy a fiúk közül olyanokhoz vonzódom, akik nem annyira dominánsak, és mellettük nagyon irányítóvá válok; nők közül viszont pont, hogy azok varázsolnak el, akik határozottak és dominánsak, mellettük pedig teljesen “gyengévé” válok és kb. behódolok. :D (Jó, ez utóbbi azért nem gyakori, mert ehhez kell egy TÉNYLEG erős és tiszteletreméltó karakterű nő.)

Lehet, hogy valójában ez a csak sem hetero.

Aztán az is lehet, hogy ennek az egésznek semmi köze a szexualitáshoz, szimplán emberileg “alacsonyabban van” a ranglétrán ahhoz a csajhoz képest, aki mellékesen leszbikus. Hiába domináns a (hetero) csaj, ha találkozik egy akármilyen nemű személlyel, aki még nála is dominánsabb. Ez így szokott működni az életben. Mindenhol kialakul egyfajta hierarchia.

2021. aug. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!