Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus csajok hogy viszonyu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok hogy viszonyulnak ehhez?

Figyelt kérdés

Konkrétan ha van egy húguk aki hetero, és egy pasival hempereg, de nincsenek párkapcsolatban. Ilyenkor feltétlenül ellenszenves lesz a csávó?


Nálatok mi adhat okot az aránytalanul nagy gyűlölködés re, nevetséges fenyegetőzés de?



2022. márc. 28. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Ha nem panaszkodik miatta a testvérem, akkor gyűlölöm, mert nem tudom miért utálni
Ha magas, férfias, izmos, akkor biztos csak kihasználja a hugit. Le akarom pattintani
Inkább akkor uszítom ellene a családot ha erősebb befolyással van húgomra mint én
Irritál, ha bárki is azt hiszi okosabb nálam. Majd én elmondom (húgom háta mögött ) mindenkinek, hogy valójában milyen ostoba.
Tök mindegy milyen, legtöbb pasi egy mocsok. Statisztikailag ő is az
Nincs joga szerelem nélkül ehhez
Felháborító a gondolat is, hogy összefaszozza a száját! Most már nem ihatunk egymás után egy pohárból
Valami más (leírom, kifejtem)
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adhat okot ha úgy érzik a pasi csak ki akarja használni, feltételezhető hogy eldobja, megcsalja és utána összetöri a szívét.
2022. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi van?


nekem aztán mindegy, mit csinál a másik ember, amíg nem nekem kell nézni meg nem kér meg hogy vegyek benne részt xd lehet hogy tök jól kijönnék a csávóval, sőt, ha lenne a tesómnak egy szívszerelme, attól még ő is lehet ellenszenves.

2022. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom milyen lehet ez, mert nincs tesóm.
2022. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És ehhez miért kell leszbikusnak lenni, vagy ezt csak én nem értem?
2022. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ehhez mi köze annak, hogy te leszbikus vagy, de igazából nem az a baj, hogy féltékeny vagy a tesódra, mert ő kelendőbb a pasiknál, mint te a lányoknál? Esetleg rájöttél, hogy biszex vagy és neked is bejön a srác? Értem én, hogy félted a húgodat, de örülj neki, hogy boldog és tegyél azért, hogy te is az legyél, ilyen egyszerű. Engedd, hogy a húgod is elkövessen hibákat, mert abból szerez tapasztalatokat. Ha neked is lenne társad, akkor nem filóznál ilyen hülyeségeken és nem lennél ennyire depis.
2022. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Húgom felnőtt nő, azzal szexel akivel akar, olyan párkapcsolati vagy nem felállásban ami jólesik neki.


Ha mondjuk nem szimpi a pasi, buta/idióta, akkor meg abszolúte megértem miért a farkáért tartják csak, és örülnék, hogy a családi ebédnél nem kell nézni a hülye fejét.



Az más kérdés, ha abúzív vagy görény vele, de a többi nem tartozik rám.

2022. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem pl semmi bajom ha húgom össze jár fiúkkal, az más ha egyéb okok miatt nem tesz jót neki de az alap helyzet hogy csak lefekszik egy fiúval tök oké
2022. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!