Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első szexuális élményed? Leszbikus kategória!

Figyelt kérdés
Mennyire volt emlékezetes illetve mennyire “feltel” előtte?
2022. márc. 29. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

16 évesen nagyon jó élmény maradt :)

20/L

2022. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
16 évesen oráloztam először. Kicsit féltem, hogy béna leszek, az is voltam, de idővel belejöttem. Első csók már egész korán, 13 évesen megvolt az utcabeli barátnővel, kívácsiak voltunk milyen az, nem volt szerelem. Semmit nem bántam meg.
2022. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
10: Gratulálok nektek!
2022. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
97%
Olyannyira féltem, hogy évekig elnyomtam a dolgot inkább, ezért csak aránylag későn, 25 évesen próbálkoztam. Nagyon élveztem.
2022. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25 évesen. Paráztam, hogy milyen lesz, féltem hogy bénázok, de nagyon ügyes volt a párom, finoman kezelt. De az csodás volt, amikor először éreztem a punvija illatát, elvesztettem teljesen a fejem. Megtapasztaltam, hogy milyen örömöt okozok neki. Csodás volt! Reggel ismétlés!
2022. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!