Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Normális az, ha leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha leszbikusként nem tudom elviselni annak a gondolatát hogy a leendő barátnőm esetleg a múltban szexelt fiúval?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak rosszul érzem magam tőle, a gondolata is borzalmas hogy egy férfi hozzáért, szerintetek ez normális?
2022. ápr. 10. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire nem igazán normális szerintem.

De ha érzelemből fogsz ismerkedni, akkor remélhetőleg nem ez lesz a legfontosabb.

2022. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem normális,örülj annak,hogy valamikor jól érezte magát.
2022. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális. Ez valami undor a férfiaktól + féltékenység szerintem. Teljesen ki vagy békülve a szexualitásoddal?
2022. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem normális! Bocsánat, kérj segítséget pszichológustól, segíteni fog
2022. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Féltékenységnek nem mondanám. Ha lánnyal tette volna meg ugyanezt az nem érdekelne, akkor nem zavarna az hogy “a múltban jól érezte magát”. Az zavar hogy ha tudta saját maga is jól hogy nem ez kell neki akkor miért csinálta.

A szexualitásommal teljesen ki vagyok békülve, én tudom azt hogy mit akarok. Sok férfit pedig a nőkkel való viselkedése miatt ítélek el.

2022. ápr. 10. 13:39
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Pont azért csinálta, mert nem tudta mit akar.
2022. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Vagy csak szimplán kíváncsi volt. Még ebben sincs semmi elítélendő szerintem.

Megvolt, lezárta, kész, leszbikus.


Ez inkább valami mély férfiundor/gyűlölet lehet részedről.

2022. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

A saját nemedhez vonzódsz, így érthető hogy irritálnak a pasik. Mikor egy nővel összejövök nekem is eszembe jut, vajon milyen faszival lehetett együtt.

32F

2022. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez kb ugyanolyan, mint amikor a pasik hangosan undorodnak attól, hogy egy nő előtte fekete sráccal feküdt le.


Jó lenne, ha a másikat embernek, és nem leigázott, pénisz által meghódított passzív területnek tartanád.

A másik nő egy akarattal rendelkező lény, nem egy fehér lepedő, amit bemocskol a szex.

2022. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem normális.


Én is voltam férfival, pedig tudtam, hogy a nőkhöz vonzódom csak. Azonban szeretethiányos voltam, és azt hittem talán működhet. Nem működött. Az élet nem fekete vagy fehér. Mindennek megvan az oka. Nekem például az a kapcsolat örökre megerősítette, hogy nem, nem tudnék férfival élni.

2022. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!