Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha választhatnátok inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok inkább szűz legyen a leendő barátnőtök vagy tapasztalt? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Főként a 20 év felettiek válasza érdekelne és persze leszbikusoké, de írhatnak 20 év alattiak is. :)
2018. jún. 5. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Erre én is kíváncsi vagyok,hogy lássam mennyire állnak negatívan egy szűz lányhoz. Én is az vagyok,csak ezért érdekel.

19L

2018. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos nem sokan szüzek manapság huszonévesen.

De inkább normális legyen, ha már addig eljutunk, nem az az elsődleges. Nem voltam még szűz lánnyal, de nem gondolom hogy gondot jelentene.

2018. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén mondom,mind a kettőnek van előnye.Nem ez számít!

Egy zsenge,friss,szűz,azért izgató,mert "be kell törni,oktatni kell"segíteni,hogy saját kultúrája legyen.Te avatod fel,tényleg olyan,mint egy friss gyümölcs.

Egy tapasztalt másért érdekes,értitek ugye!?

A lényeg az összhang!

2018. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát pl nekem az,hogy nem volt még semmi szexuális kapcsolatom senkivel. Ezért mondtam,hogy szűz vagyok.
2018. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Az a szűz,aki még nem feküdt le senkivel,nálam.(Petting és orál nem volt.)
2018. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Mindkettőnek megvan az előnye, ahogy az előttem válaszoló is irja. Egy tapasztaltabb nő már tudja, mit hogyan és bevezetne a dolgokba, míg egy hozzám hasonlóan érintetlen lánnyal elsőként fedeznénk fel egymás testét és az intimitást. Számomra az lenne az elsődleges, hogy a szeretett személlyel történjen, a többi nem számít.


22

2018. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Értem és köszönöm,mert ugye én addig voltam szűz amíg egy fiú belém nem hatolt és átszakította a szűzhártyámat.Csak érdeklődésből kérdeztem,nem akarok senkit sem megbántani.
2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Ja és egy kérés: kíméljenek a pasik,lányok viszont írhatnak 😁 (de nem leszek benne édeshármasban)
2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Tapasztalt lányokat jobban szeretem,aki már értik a dolgukat.Önző vagyok ha magamra is gondolok?
2018. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalt vagyok, hasonlot keresek.
2018. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!