Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire biztonságos a rosszlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a rosszlányok.hu? Mik a tapasztalatok, egyáltalán hogyan működik az egész?

Figyelt kérdés

Lányként már nagyon régóta szeretném átélni, hogy milyen lehet egy lánnyal az együttlét. A napokban kíváncsiságból megnéztem, hogy vannak-e a környékemen olyan lányok ezen az oldalon, akik lányokat is elvállalnak. Megláttam egy csajszit, aki nagyon megtetszett nekem az alapján, amit láttam belőle.

Gondolom rajta, hogy felhívjam, de egyszerűen nem merem. Valahogy félek ettől az egész prostitúciós témától.

Tudtok mesélni a tapasztalatokról? Mennyire biztonságos ez? Egyáltalán hogy működik ez?

Nem kell félnem a striciktől? :D nőként sebezhetőbb vagyok, mint egy férfi, így nem mernék odamenni. Szívesebben elhívnám az én lakásomba. Erre van lehetőség, ha azt írja az adatlapja, hogy "nálam-nálad"?

Igazából minden tapasztalatra kíváncsi vagyok a téma kapcsán.

Számítok rá, hogy sokan támadni fogtok, de ha kapok 1-2 valódi választ, már megérte kiírni a kérdést!

19/L



2022. ápr. 29. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

El tudod hívni a legtöbbet. De az plusz pénz és taxi ktg

Amúgy van sok normális ilyen csaj.

40f

2022. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha olyanhoz mész, akit lehet értékelni (és főleg ha már vannak jó értékelései), akkor biztonságos. Nem értem, miért itt akarod, hogy írjunk a tapasztalatokról, amikor az említett oldalon százával lehet olvasni beszámolókat... Amúgy pusztán a személyes véleményem, hogy ha még felhívni sem mered a hirdetőket, hogy érdeklődj, akkor ez a kikapcsolódás nem neked való...
2022. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Én ingyen is elég rossz vagyok.
2022. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 jól írja, a beszámolók nagyon sokat segítenek. Saját tapasztalataim:

1. Ha egy lány 00-24 rendel, akkor jó eséllyel az egy 'kupi', tehát több lány egy helyen. Lehet h nem is azzal beszélsz, akit felhívsz, vagy "éppen nincs bent de helyette van ...". Ilyen helyen kevésbé számíthatsz nyugalomra, lehet nagy forgalom is (vendégek jönnek/mennek). Illetve lehet 'time pressure', azaz sürgethet a lány, ha jön a köv. vendég.

2. Az idősebb, egyedül szolgáltató lányoknál intimebb szokott lenni a hangulat. Sztem jobban is reagálnak a vendég igényeire.

3. Érdemes pár napra későbbre kérni időpontot. Az igazán profiknál ez sima liba, kupinál nem annyira. Ott nem tudnak/szeretnek előre tervezni.

3. A telefonálás azért is jó, mert megtudhatod, hogy a másik flegma-e, sürget-e, lényegre törő vagy nyitott egy kis beszélgetésre is stb.. A fotó mellett kapsz ízelítőt más területről is.

Mivel ez lenne neked az első, én egy idősebb nőhöz mennék a helyedben.

46/F

2022. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!