Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Saját neméhez vonzódó lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját neméhez vonzódó lányként, melyikükkel ismerkednél meg, és miért pont vele?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy csak ezen kép alapján, azaz ne vedd figyelembe, hogy ki/mi a képen szereplő személy, sem a képen, sem az életben!

Köszönöm a válaszokat!


A.: [link]


B.: [link]


C.: [link]


D.: [link]


E.: [link]


2022. máj. 14. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A,B,C

igazából a D is szép arcra, de ez a megjelenés nem szimpatikus

2022. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A B Azért mert tetszik:-)
2022. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az A mert ő a legszebb és a leg nőiesebb
2022. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A vagy B. A jobban tetszik teljes egészében, viszont nagy gyengém a fekete haj fehér bőrrel és világoskék szemekkel, ebben pedig B nagyon jó.

(lehet, hogy A is, csak az nem látszik a fotón)

2022. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most jól megmondom a nagy semmit, de a külső nekem sokadlagos szempont. Szóval így a képek alapján bármelyikükkel, ha belsőre megfognak, viszont ha nem szimpi valaki, akkor lehet akármilyen szép arca vagy szupermodell alkata, hidegen fog hagyni.
2022. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5.


Na jó, de nem a belsejét látod meg elsőként a másiknak. Pl. bemész a terembe, és ott van 5 lány. Csak a külső alapján döntesz.

2022. máj. 14. 21:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak külső alapján nem döntök. Először beszélgetek vele.
2022. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

D Nagyon szép az arca és a haja. A fejdísz nem jön be, és ez a zöld ruha sem a legelőnyösebb, de maga a lány elég vonzó.

Talán még a B, kedvesnek, szimpatikusnak tűnik, nyílt a tekintete. A kék szem tetszik, viszont a fekete haj nem az esetem.

2022. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A,E. A többi hát:elmegy.

Bár az E kicsit sok de még igy is jó.

2022. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Az A, elsősorban a lába tetszik, szerintem nagyon szép. A B-ben nem látok semmit, ami megfogna. A C úristen, a haja és a szemöldöke elront mindent. A D-ből kevés látszik, se az alakja, se a vonásai nem kivehetők. Az E arcát se nagyon látni (nekem fontos az arc, a szemek), kicsit túl szálkás, de így ennyiből jónak tűnik, pozitív, hogy sportos alkat.
2022. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!