Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy leszbikus vagy biszexuális vagyok e.Szerintetek mi lehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat agyalok rajta hogy inkább a lányok felé hajlom..

Igazából már 8.ban bejött egy lány(barátnők voltunk), csak aztán vele elválltak útjaink..mivel másik iskolába került.Emlékszem nagyon zavarban voltam a közelében meg féltékény voltam a barátjára,fájt amikor láttam őket együtt kézen fogva..

Aztán bekerültem közepiskolába és már az évnyíton kiszemeltem magamnak egy lányt akivel aztán legjobb barátnők lettünk és azóta is többet érzek iránta, habár mostanában kezdek beleszeretni ebbe a lányba.

Igazából ha visszagondolok a gyerekkoromra nagyon sok árulkodó jel volt már akkor is hogy a lányok jönnek be mivel nagyon zavarba voltam előttük és barátkozni se mertem velük pedig, inkább fiúsabb kislány voltam jobban szerettem srácokkal focizni, verekedni viccből meg minden..

Voltam már szerelmes fiúba egyébként 7.osztályban de azóta egy fiú se jött be csak külsőre tetszettek

Nemrég kavartam egy fiúval és amikor ölelkeztünk/csókolóztunk nagyon sokszor felmerült bennem a kérdés, hogy biztos a fiúk jönnek be?Nem éreztem helyesnek amit csinálok..(azóta rájöttem hogy nem is jött be nekem)

9.ben jártam egy sráccal de végül rájöttem hogy ő se jön be és szó szerint az undor kapott el mikor csókoloztunk...tudom nem szép tőlem ,hogy így játszottam az érzéseivel.. nem tudom elképzelni amugy magamat a jövőben egy férfival...szívem inkább a lányokhoz húz és biztos vagyok benne hogy ez nem csak fellángolás a legjobb barátnőm iránt mivel a 3 év alatt nagyon sokszor próbáltam magamban elnyomni ezt az érzést de sose ment


18,L



2022. máj. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

Biszex, és szívesen randiznék feled.

F

2022. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Abbol amit irtál egyértelműen egy leszbi vagy aki erőlteti a kapcsolatot a fiúkkal.
2022. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Fiúkkal már csókolóztál, azt már tudod, milyen.

És lányokkal?

2022. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Ne foglalkozz vele,sokszor nem is az számít mi van a lába között,hanem maga a személyiség stb.

De amúgy,szerintem biszex vagy

2022. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A leírás és a téged megrohanó érzetek alapján erősen a leszbikus oldal felé húzol. Ne filózz azon mi vagy, vagy mi nem, mert nincs értelme hogy skatulyázgasd magad. Inkább élvezd az életet!
2022. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem leszbikus vagy, csak van benned egy ilyen megfelelési kényszer. Ne foglalkozz ezzel, próbáld ki milyen egy lánnyal lenni, már csak csókolózni, simogatni egymást, mennyire jó érzés, higgy nekem:)

L

2022. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel mindannyian így vagyunk először szerintem fiatalkorban, nincs baj azzal szerintem hogy probalkozol, majd rá fogsz jönni, nem mi tudjuk neked ezt megmondani. Én leszbikusnak vallom magam de van néha hogy belegabalyodok fiukba is :D mert engem nem taszítanak csak semlegesek, nem tudok fiuba szerelmes lenni, szexuálisan sem vonz, viszont jókat tudok velük beszelgetni. 25/L
2022. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es, csak kiváncsiságból, de akkor mit jelent az nálad, hogy "belegabalyodsz" fiúkba?
2022. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább leszbikus vagy, próbáld ki egy lánnyal milyen és akkor már tudni fogod.
2022. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Szerintem leszbikus vagy. Kislányokba/kisfiúkba lényegében belenevelik azt, hogy na az ellenkező nemet kell szeretni és ez válik természetessé a gyerek számára akkor is, ha érzi, hogy neki ez nem jó. Gyerekként nekem is volt sok jel, csak akkor még nem tudtam, hogy miről van szó. Én is voltam "szerelmes" fiúba. Nyilván látom mai napig, ha egy férfi helyes és ez már általános iskolában is csak ennyiről szólt. Valószínűleg nálad is, csak ugye talán úgy vannak vele abban a korban a lányok, hogy de jó, már én is elmondhatom magamról, hogy tetszik valaki és akkor ez azt jelenti, hogy fú de szerelmes vagyok, közben belül mégis ott van egy fura, ismeretlen érzés, amikor megpillantanak egy másik lányt. Az útkeresés, önmagunk megismerése az ilyen. Amikor elkerültem gimibe, én már úgy voltam magammal, hogy leszbikus vagyok, de volt egy fiú, akinek nagyon tetszettem és annyira erőltették az osztálytársaim, hogy próbáljam meg vele, mert olyan helyes, olyan cuki, hogy megpróbáltam, gondoltam talán megszerethetek egy fiút is, ha azt el tudom dönteni róluk, hogy helyesek-e vagy sem és kapcsolatom sem volt még úgy normálisabban előtte ugye, akkor még nem voltak olyanok a gyerekek, hogy 14-15 évesen már mögöttük van egy 5 éves kapcsolat. Szerintem nincs ezzel semmi baj, fiatal vagy és még nem tiszta a kép előtted. Én sem szándékosan játszottam a fiúval, sőt nagyon hamar vége is lett, éppen azért, mert nem akartam, hogy sérüljön, mert hamar rájöttem, hogy oké, nekem nem ez kell. Viszont benne a seb azóta is ott van, én voltam az első szerelem az életében, hiába csak pár hétről szólt az egész és csókon kívül semmi sem történt. Úgyhogy HA BIZTOSAN tudod magadról már te is, hogy nem működik, mert undorodsz, akkor ne próbálkozz tovább, mert más tényleg sérülhet. 9. osztály óta már eltelt pár év ahhoz, hogy erősödjön benned, hogy miről van szó. Ne erőltesd a férfiakat csak azért, hogy a társadalom egy nagyobb rétegének megfelelj.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privátban.


29/L

2022. máj. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!