Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy leszbikus vagy biszexuális vagyok e.Szerintetek mi lehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat agyalok rajta hogy inkább a lányok felé hajlom..

Igazából már 8.ban bejött egy lány(barátnők voltunk), csak aztán vele elválltak útjaink..mivel másik iskolába került.Emlékszem nagyon zavarban voltam a közelében meg féltékény voltam a barátjára,fájt amikor láttam őket együtt kézen fogva..

Aztán bekerültem közepiskolába és már az évnyíton kiszemeltem magamnak egy lányt akivel aztán legjobb barátnők lettünk és azóta is többet érzek iránta, habár mostanában kezdek beleszeretni ebbe a lányba.

Igazából ha visszagondolok a gyerekkoromra nagyon sok árulkodó jel volt már akkor is hogy a lányok jönnek be mivel nagyon zavarba voltam előttük és barátkozni se mertem velük pedig, inkább fiúsabb kislány voltam jobban szerettem srácokkal focizni, verekedni viccből meg minden..

Voltam már szerelmes fiúba egyébként 7.osztályban de azóta egy fiú se jött be csak külsőre tetszettek

Nemrég kavartam egy fiúval és amikor ölelkeztünk/csókolóztunk nagyon sokszor felmerült bennem a kérdés, hogy biztos a fiúk jönnek be?Nem éreztem helyesnek amit csinálok..(azóta rájöttem hogy nem is jött be nekem)

9.ben jártam egy sráccal de végül rájöttem hogy ő se jön be és szó szerint az undor kapott el mikor csókoloztunk...tudom nem szép tőlem ,hogy így játszottam az érzéseivel.. nem tudom elképzelni amugy magamat a jövőben egy férfival...szívem inkább a lányokhoz húz és biztos vagyok benne hogy ez nem csak fellángolás a legjobb barátnőm iránt mivel a 3 év alatt nagyon sokszor próbáltam magamban elnyomni ezt az érzést de sose ment


18,L



2022. máj. 16. 21:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz rám az ez az egész amit írtál.Nekem is akármelyik fiú megtetszett belül mindig volt egy fura érzés csak akkor még nyilván nem tudtam mi az.Nekem is volt 9.ben kapcsolatom de nagyon hamar rájöttem hogy ez nekem nem kell.
2022. máj. 19. 06:51
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Az én élettörténetem is kb ugyanez. Én biszexnek vallom magam most 24 évesen, de 21 éves koromig leszbikusnak tartottam magam. Randiztam tiniként két fiúval, még csók se történt, úgy éreztem tetszenek de valamiért nem éreztem helyesnek amit csinálok és undorodtam a pénisz gondolatától. Később lett három barátnőm, majd 22 évesen megismertem egy fiút akivel azóta is együtt vagyok, ha ő nem lett volna, lehet azóta is leszbikusként tekintenék magamra.


Konklúzió szerintem: vagy leszbikus vagy, vagy biszex, de igazából majd az idő eldönti.


Tanács: ne stresszelj ezen, én is ezt tettem és visszagondolva butaság volt. Szégyelltem, hogy leszbikus vagyok, majd szégyelltem, hogy férfiakhoz vonzódok. Semmit nem szabad szégyellni. Tedd ami jól esik, akivel jól esik, hidd el bármire is vágysz, találsz rá megfelelő partnert. Ne foglalkozz azokkal akik azt mondják, márpedig te biszex/leszbikus vagy. Furán hangozhat, de később ez változhat. A világ nem arról szól, minek vallod magad (hiába a generációd ezt sulykolja beléd), arról szól a világ, hogy fogadd el aki vagy, fogadd el, ha valami tetszik, és ne érezd rosszul magad miatta.

2022. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!