Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi csajok szerettétek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi csajok szerettétek már el pasitól a csaját?Izgalmas volt hogy elhódítottátok?Leírjátok hogy volt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen volt már
2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 heteró csaj volt és lesbi.lett?Hogy volt?Direkt alaztad a fickót?Mondtad neki hogy elviszed a csaját?
2022. máj. 20. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudsz elszeretni csak olyat aki eleve biszex és leszbikus. S nem elszereted, hanem ő maga dönt úgy hogy kilép a rossz kapcsolatból / megtalálja a saját útját.
2022. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen igen, szüleim egyik haverjának a barátnőjét, ő akkor volt 36 én pedig 17, de nagyoon bejött nekem, sokat beszélgettem vele összejövetelekkor, aztán jártam hozzájuk, mindenki úgy tudta, hogy ilyen legjobb barátnők vagyunk utána már főként csak akkor amikor nem volt otthon a csávó, a többit már el tudod képzelni:D
2022. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!