Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez az èrzés csillapodni fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az èrzés csillapodni fog bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Párkapcsolatban élek egy pasival , de egyre inkább azt érzem ,hogy a nők érdekelnek jobban és a párom kezd hidegen hagyni minden téren.

Egyszer már voltam nővel is de ez nem befolyásolta a kapcsolataimat érzelmileg, eddig minden rendben volt . Valahogy előtört ez az érzés és tartok hogy ez csak erősödni fog.

Ti mit lépnétek a helyemben?

Ne vessetek meg, hogy leszbikus kategóriába írtam de gondoltam több értelmes válasz érkezik majd.

Köszi


2022. júl. 15. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
A párod kezdett elhidegülni elsőként vagy te?
2022. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő nem hidegült el ,csak én tőle.
2022. júl. 15. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Csillapodhat de erősödhet is.

Ha azért hidegültél el, mert...



... unod a banánt 😖🙃🤭 akkor nem fog csillapodni. Szerintem. Faszi vagyok, szóval remélem nem a külső ivarmirigyeim miatt leszek lepontozva.


De ha mondjuk nem jól bánik veled, vagy szar az ágyban vagy igénytelen/lusta/önző/zabál-hízik-fingik, akkor csillapodni fog a késztetésed. Persze addig nem, ameddig alá fekszel.


De a lényeg, hogy szerintem emiatt nem kell aggódni. Már nem a sötét középkorban élünk. Mindegy hogy férfival vagy nővel (vagy egyszerre kettővel 🤓) érzed-e jól magad. Ami igazán fontos; ne legyél olyannal együtt egy napot se, akire nem tudsz felnézni, aki nem tisztel, és nem érzed azt hogy vele életed utolsó napját is szívesen eltöltenéd.


F30

2022. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -remete- ***** válasza:
100%
Öszintén beszéld ezt meg vele. Aztán közösen döntsétek el a hogyan továbbot.
2022. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem erősödött az érzés.
2022. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!